FAVORİT İÇİN EN İYİ OTOGAZ SİSTEMİ HANGİSİDİR????

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİT İÇİN EN İYİ OTOGAZ SİSTEMİ HANGİSİDİR????

İleti harbi » 04 Arl 2007, 17:46

arkadaşım  lpg  nin markası  yanısıra  ustasıda  cok  önemli  ben  93 favarite  taktırmıştım  italyan  hiç düzen tutmadı  ensonun da  bir  usta  buldum  ve  yeniden  tesisat  yaptırdım cok  rahatlamıştım  sorunsuz bindim  ve  şimdide  2001 felic. var onada  aynı  ustaya  taktırdım  harika  ne cekişte sorun var  nede  gaz  kokusu  USTASI DA  COK  ÖNEMLİ.

harbi
CLASSIC
CLASSIC

İleti skylife » 04 Arl 2007, 18:08

Oncelikle hayırlı olsun arkadasım. Ben de bugunlerde bayaa bayaa lpg ye donmeyi dusunuyorum.

Gerek sitemizden gerekse internet uzerinden ufak caplı bi arastırma yaptım maliyet uzerine..

Senden ricam ne kadara mâl oldugunu ogrenebilir miyim??? Ve tabii ki nerede gerceklestirdigini donusumu??

Simdiden tesekkurler ve bol paylasımlı gunler hepimize..
skylife
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti recori » 05 Arl 2007, 13:03

[quote="skylife"]Oncelikle hayırlı olsun arkadasım. Ben de bugunlerde bayaa bayaa lpg ye donmeyi dusunuyorum.

Gerek sitemizden gerekse internet uzerinden ufak caplı bi arastırma yaptım maliyet uzerine..

Senden ricam ne kadara mâl oldugunu ogrenebilir miyim??? Ve tabii ki nerede gerceklestirdigini donusumu??

Simdiden tesekkurler ve bol paylasımlı gunler hepimize..
[/QUOTE]

brc taktırma derim çok iyi incele ve karar ver brcler benim kanımca çok zor ayar tutuyor lovato ve omvl benim terhim artık
recori
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nadirin » 05 Arl 2007, 19:38

ATİKERİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM. BİR PROBLEMİ OLAN DUYMADIM

nadirin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hhakan » 06 Arl 2007, 02:55

92 model 135 L aracıma ALDESA taktırdım sorunsuz 2 aydır kullanıyorum. Bu işler (ayar olayı) biraz da şans işi Smile
hhakan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti songurskoda » 06 Arl 2007, 11:34

arkadaş bence en iyi oto gaz lavoto taktır derim
songurskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 06 Arl 2007, 12:22

[quote="recori"]arkadaşlar ben brc taktırdım ama memnun degilim tavsiyem lovato-veya omvl taktırmanız tabii tercih sizin[/QUOTE]

bir numaa brc diyorlar. şu brc hakkında biraz daha açıklama yapsana..ben brc düşünüyordum şahsen.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti recori » 06 Arl 2007, 14:40

omvl veya lovato taktır derim çünkü benim anladıgım kadarıyla brc beyinin üzerinde iki adet ayar yeri var usta iyi degilse bunların ayarınıda tesadüfen tutturamadıysa yandın git git gel yapıyorlar
recori
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skylife » 06 Arl 2007, 15:06

[quote="nadirin"]ATİKERİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM. BİR PROBLEMİ OLAN DUYMADIM [/QUOTE]

Sanırım bende atiker taktırıcam.. Atiker bayisine gittim gorustum, ben karbüratorlu yok biliyodum atikerde ama warmıs, montaj ve belgeler icin toplam maliyet 450 YTL fiyat verdiler benim favoritin donusumune, ustelik 10 taxitde oduyosun.

Yine de buradan haberlesiriz arkadaslar. Son gelismeleri bildiririm..
skylife
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti isaacx006 » 06 Arl 2007, 18:10

[quote="skylife"][quote="nadirin"]ATİKERİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM. BİR PROBLEMİ OLAN DUYMADIM [/QUOTE]

Sanırım bende atiker taktırıcam.. Atiker bayisine gittim gorustum, ben karbüratorlu yok biliyodum atikerde ama warmıs, montaj ve belgeler icin toplam maliyet 450 YTL fiyat verdiler benim favoritin donusumune, ustelik 10 taxitde oduyosun.

Yine de buradan haberlesiriz arkadaslar. Son gelismeleri bildiririm..
[/QUOTE]

montaj ve belgeler için 450 YTL istemişler senden.. bi yanlışlık olmasın. bir ay önce 5 tane bayi ile görüştüm. hepsi de 400 YTL fiyat verdi. fiyat sabit yani.. zam geldi ise bilemem ama yok yere 50 YTL verme. biraz daha araştır. ben takdırdım. çok memnunum.. hem param ülkemde kaldı hem de tasarrufa geçtim. depoyu dolduruyorum.. geziyorum istediğim gibi:))
isaacx006
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti recori » 07 Arl 2007, 15:57

selam atiker ankara gün otogazda ben biraz önce sordum 350 ytl internette arat ve bak derim sayfası vardı
recori
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir