FAVO'm SU ALIYOR :)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVO'm SU ALIYOR :)

İleti ugurcakir55 » 17 Arl 2012, 21:00

Arkadaşlar! Favoritim yağmurlu havalarda park halinde bırakıp akşam yanına gittiğimde km göstergelerinin altındaki (halıflex gibi bi kumaş) yerden su damlıyor :(( Sinir oldum bulamıyorum... KAputu açtım öyle su alacak bi yerde yok :) Delirecem yaa zaten lpg otoparka da cekılmıyor. Bİ yardım allah askına. Daha önce mutlaka gelmıstır bırılerının basına... Çelik paspaslarım uzerınde su bırıkıyor. Sonra tahliye ediyorum ama alta geçmiş oluyor çürüyecek favo'm. Tam ısınıyorum aracıma bıse çıkıyor ya..... :(

Hayat, Ha KaLK... 55 "A"TA 929
ugurcakir55
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: UĞUR ÇAKIR
Nereden: Samsun
Arabanız: FAVORİT LX

İleti jawacı » 17 Arl 2012, 21:36

benim başıma geldi. nedeni ön cam fitili. aynen dediğin gibi ayağımın üzerine damlıyordu.
çözümü camcıda buldum. usta ön camı söküp macun çekti. 1 yıl birşey olmaz dedi, 3 yıldır sorun yok şükür.
"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
jawacı
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: murat sürer
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 94 favorit lx

İleti ugurcakir55 » 17 Arl 2012, 21:46

ALlah razı olsun kardeş bende camdan şuphelenıyordum ama fıtılın uzerınde su bırıkıyordu ondan olmaz demstım ama sen öle dıyosan buyuk ıhtımal öle.. :( Pahalımıdır bu işlem? ayrıca on camda kucuk bı çatlak var cızık seklınde sorun olur mu nacun ıslemınde.
Hayat, Ha KaLK... 55 "A"TA 929
ugurcakir55
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: UĞUR ÇAKIR
Nereden: Samsun
Arabanız: FAVORİT LX

İleti unknown1 » 17 Arl 2012, 21:47

Forumu araştır skodaşım. Bir kaç kişide bu konudan müzdarip idi. Ve çözüm bulunan birkaç teknik bulmuşlardı. Sanırım ön cam fitili veya kalorifer tarafından geliyor...

Bende felicaia da bagajdan gelen sudan şikayetçi idim. Fitil mitil herşeyi değiştirdim düzelmedi bende sattım :)

Foruma bak bence
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir