DİSTRİBÜTÖRÜ DEĞİŞTİM..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DİSTRİBÜTÖRÜ DEĞİŞTİM..

İleti phenomx3 » 29 Arl 2012, 15:18

Aracım yazın ortasından beri iyi çekmiyor arada silkeleme yapıyordu. Son zamanda iyice çekmez bağırır olmuştu sonunda ustaya gösterdim. Ben baskı balata mı acaba dedim baktı bişey gözükmüyor gaz kısık olmasın dedi ama benzinde de aynı dedim. Beraber tur attık gaz yemiyo doğru dedi. Geldik servise bujilere baktı gaz ayarını açtı vs derken araç biraz rahatladı ama eski halinden eser yok. Distribütöre baktı pek iyi sayılmaz seni yolda bırakabilir baya boşluk var değişebilirsen değiş bence dedi. Kapağını 1 hafta önce değişmiştim. Aldığım parçacıya sordum 170 tl dedi kapağını almasam fiyattan düşsek olurmu? olur dedi. 150 tl Hanhart orjinal distribütör aldım değiştik ve gerçekten şu anda çekiş sorunum çözüldü yakıtta çok artmıştı haliyle ve yeni bir ayar yaptırıp deneyeceğim. Yakıtta fark olacağı kesin yakıt sorunu olan silkeleme olan çekiş sorunu olan arkadaşlar sizde distribütörünüze baktırın derim. Benim eskisi 2 sene önce bozulup yolda bırakmıştı tamir ettirip kullandım ama yakıtım bir arttı bir düştü ayar çok zor tutuyordu ve çekiş sorunu tavan yapınca yenisini alayım dedim. Orjinalden şaşmayın çünkü öncekini tamir ettirmeden yan sanayi takmıştık 2 tane taktık ikisi de arızalı çıkmıştı ve tamir eden birini bulunca tamir ettirmiştim bilginize..

Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti PİCK-UP » 29 Arl 2012, 19:11

şuan aracımın üzerinde sıfır orjinal dispiritör 1 adet orjinalde yedekte var dispiritörden bizde çok çektik şimdi tedbirimizi

aldık sıkıntısız yürüyoruz çok şükür... çok önmli parçadır dispiritör.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti SilverLine » 29 Arl 2012, 19:34

Distribütör önemlidir..Arkadaşlar nette var çok uygun almak isteyen olursa http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-pa ... 527/detay/ linten ulaşabilir..Orjinal 120tl...
Kullanıcı avatarı
SilverLine
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: MUSTAFA
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda GLX Silver Lİne 94

İleti hakan48 » 29 Arl 2012, 19:41

SilverLine yazdı:Distribütör önemlidir..Arkadaşlar nette var çok uygun almak isteyen olursa http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-pa ... 527/detay/ linten ulaşabilir..Orjinal 120tl...

Fiyat Uygun Ama Faturası Yok İse Bulaşmayın Arkadaşlar. Alacaksanız Mutlaka Fatura Olup Olmadığını Sorun.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti SilverLine » 29 Arl 2012, 19:53

Evet iletişim numarası göndermiş...tabi aramak lazım 1 yıl garantili demiş..
Kullanıcı avatarı
SilverLine
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: MUSTAFA
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda GLX Silver Lİne 94

İleti Ömer Fatin » 29 Arl 2012, 21:44

Arkadaşlar 1 tane bozuk ve öğrenme amaçlı, 1 tanede temizleme amaçlı distribütör söktüm. Eğer zamanında bakım ve yağlama yaparsanız inanın kolay bozulacak alet değildir.

O nedenle zaman zaman tevzi makarasının altındaki mili ve alt mekanizmayı yağlamayı ihmal etmeyin.
1998 Skoda Felicia 1.3 GLX Combi
Benzin/LPG Tüketimi
Kullanıcı avatarı
Ömer Fatin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ömer Fatin
Nereden: Bolu
Arabanız: 98 Felicia GLX Combi

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir