favoma taban sacı nereden bulurum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favoma taban sacı nereden bulurum

İleti turhalli » 17 Şub 2013, 19:26

arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar.favomun ön koltuk altlarında baya bir çürüme var.acaba kaynaklı tamirmi daha masraflı olur,yoksa komple taban sacını degiştirmekmi,karar veremedim,gerçi taban sacını netten arıyorum ama bir türlü bulamıyorum.fiyatı konusunda bilgisi olan varmı.yardımcı olursanız çokkkk sevinirim.şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

turhalli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mustafa gün
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: skoda favorit 135L

İleti denizunsall » 17 Şub 2013, 23:08

ilk öncellikle iyi akşamlar dedigin gibi bu tür parçaları netden bulmak zor senın yerınde olsam en yakın sanayıye gıder uygun olanı yaptırırım hangısı sana cazıp gelırse burda ne denılırse yanlış olur şimdi fıyat konusu ustadan ustaya degısır bana göre.
denizunsall
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: deniz unsal
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: favorit 136L

İleti PİCK-UP » 18 Şub 2013, 12:33

yarım tabak galvenizli saç alın. küçük avuç taşlamayla çürük yeri keserek yeni galvenizli saçtan oraya kesecek ya

kaynattırın pahalı tutar deymez arabaya dersen kestigin yerin üzerine akıllı vidayla saçı vidala alt kısımdanda vida

uçlarını avuç taşlamayla kes. 2 kutuda pütür al altından fırça yardımızla oralara güzelce yedirerek sürün ne çürür ne

su alır... kolay gelsin..
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: AhmetH, blues84 ve 17 misafir