kilometre saati

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kilometre saati

İleti darkram » 11 Nis 2013, 16:25

dostlar kolay gelsin kilometre saatim çalışmıyordu gözümü kapatım açtım kilometre saatini içinde beyaz pilastik ufak bir dişli var biraz deforme olmuş düzeltmeye çalıştım biraz düzeldi şimdilik çalışıyor arkadaslardan yardım isteğim o ufak pilastik dişliyi ankarada nereden bulabilirim herkese kolay gelsin

darkram
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: skoda favorit 135 l 93

İleti forman37 » 11 Nis 2013, 16:34

darkram yazdı:dostlar kolay gelsin kilometre saatim çalışmıyordu gözümü kapatım açtım kilometre saatini içinde beyaz pilastik ufak bir dişli var biraz deforme olmuş düzeltmeye çalıştım biraz düzeldi şimdilik çalışıyor arkadaslardan yardım isteğim o ufak pilastik dişliyi ankarada nereden bulabilirim herkese kolay gelsin

size ek olarak sunuda soyleyım . kılometre saatındekı beyaz plastık dişlının kırılma sebebı seyır halındeyken km sayacının sıfırlanmak ıstenmesınden kaynaklanıyo . yani seyır halındeyken saatın on yuzundekı sıfırlama cubugunu döndurmeyın . aracı durdurup sıfırlayın.
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti darkram » 11 Nis 2013, 16:37

dediğin gibi bir şey yapmadım ama genede dikkat ederim kırılma yok sanki bir bölümü yalama olmuş
darkram
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: skoda favorit 135 l 93

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir