FAVORİT VİTESTEN ATMA

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİT VİTESTEN ATMA

İleti bekir32 » 29 Nis 2013, 20:01

MERHABA ARKADAŞLAR 1993 MODEL SKODA FAVORİT 136L ARACIM VAR ARACIM 5.NCİ VİTESE ATTIĞIMDA CART DİYE DİŞLİ SÜRTMESİ GİBİ SESLE GİRİYOR VİTESE.AMA DÜŞÜK HIZDA 80 KM HIZDA VE DEBRİYAJ BİRAZ YUKARIDA 5.NCİ VİTESE ATINCA SESSİZ GİRİYOR SES YOK. AMA BİR MÜDDET GİTTİKTEN SONRA 5.NCİ VİTESTEN ATITOR.CART DİYE DİŞLİ SÜRMESİ SESİ GELİYOR 4 ALIYORUM. SORUN ŞANZUMAN YAĞI FALAN EKSİLMİŞ OLABİLİRMİ YOKSA SENKROMEÇLERDEMİDİR.AYRICA DÜŞÜK HIZDA FREN YAPTIĞIMDA ARAÇ KAYIYOR TEKERLEK KİLİTLENİYOR VE ARAÇ SÜRÜKLENİYOR.BALATALARI GÖSTERDİM USTA YENİ DEDİ.AMA FEREN YAPTIĞIMDA CIYYYT DİYE GACUR GUCUR SES YAPIYOR. ARKADAŞLAR SIKINTILAR NE OLABİLİR.MASRAFI NE OLUR.BU KONUDA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLAR VARSA SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER.

bekir32
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: BEKİR ŞİMŞEK
Nereden: Isparta
Arabanız: SKODA FAVORİT

İleti fatih usta » 29 Nis 2013, 20:11

arkadaşım senin acil çıkma muayyer bir sanzuman alman gerkiyor tamirdi senkromeç dişki çok fiyat çıkar çıkma al keyfine bak eskisini versen 300 400 tl yealırsın gibime geliyor
Kullanıcı avatarı
fatih usta
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fatih
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 135 l

İleti hakan48 » 29 Nis 2013, 20:56

Fatih Ustaya Katılıyorum. En iyisi Çıkma Şanzuman Almaktır. Alırken Felicia Şanzumanı Alıp Taktırmanı Öneririm Hem Daha Seri Olur. Hemde Modeli Daha Yeni Olduğundan Sorun Çıkarma Olmaz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir