92 favorit 135L plastik aksamlarını bulamıyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

92 favorit 135L plastik aksamlarını bulamıyorum

İleti kutlay006 » 12 May 2013, 22:01

merhaba arkadaşlar..ankarada olmama ragmen bu aracımın plastik aksamlarını sordugum hiç bir parçacıda bulamadım..plastikten kastım kapı açmanın oldugu plastik aksamın komplesi ve arka pandizotun sağ ve solundaki plastik aksamları bulamıyorum..gören duyan varsa mesaj yazarsa sevinirim..özellikle arka plastikler (bagajı açtıgınızda sağ ve solda olan plastiklerden bahsediyorum) çok kötü durumda..ayrıca arka hoparlörleri bağladıgımız (ismi aklıma gelmedigi için pandizot diyeyim) onun orjinali lazım..sunta veya mdf yap demeyin..zaten mdf yapmışlar bagaj kullanacağım zaman eziyet oluyor..Yardımlarınız için teşekkürler

1992 Skoda Favorit
06 FJV 53 - BEJ
Kullanıcı avatarı
kutlay006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kutlay Yıldız
Nereden: Ankara
Arabanız: Küheylan 135L

İleti sainz » 13 May 2013, 06:53

kutlay006 yazdı:merhaba arkadaşlar..ankarada olmama ragmen bu aracımın plastik aksamlarını sordugum hiç bir parçacıda bulamadım..plastikten kastım kapı açmanın oldugu plastik aksamın komplesi ve arka pandizotun sağ ve solundaki plastik aksamları bulamıyorum..gören duyan varsa mesaj yazarsa sevinirim..özellikle arka plastikler (bagajı açtıgınızda sağ ve solda olan plastiklerden bahsediyorum) çok kötü durumda..ayrıca arka hoparlörleri bağladıgımız (ismi aklıma gelmedigi için pandizot diyeyim) onun orjinali lazım..sunta veya mdf yap demeyin..zaten mdf yapmışlar bagaj kullanacağım zaman eziyet oluyor..Yardımlarınız için teşekkürler

favorit-forman/favorit-forman-felicia-bulunmayan-aksesuar-parcalar-t31057.html
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti darkram » 16 May 2013, 00:44

hurdacılar sitesinde çıkma bulabilirsin
darkram
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: skoda favorit 135 l 93

İleti alwaysloser » 16 May 2013, 22:13

ben hepsini bulurum 555 428 74 87
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir