bostancı servis

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bostancı servis

İleti pospond » 21 Eyl 2007, 02:19

selamlar arkadaslar
oncelikle bu forumu yeni buldugum ve var oldugunu ogrendigim icin cok memnun oldumu belirteyim arayipta bulamadigimiz biseydi... siteyi olusturan arkadaslarin ellerine saglik

simdi oncelikli sorum su olacak:

bostanci civarinda oturuyorum ve buralarda(bostancı veya goztepe sanayisi farketmez) bildiginiz ve tavsiye edebileceginiz ve skoda dan ii analayan usta veya servis varmı malum her usta anlamıo bu arabaları.. arabam 93 forman

her onune gelen yere "acaba budamı beni opecek" die gidemiyoruzBig%20smile cok iyi yerler varsa illa bostancı veya goztepede olmasına gerek yok anadolu yakasında bi servis varsa oda olur ama oncelikli tercihim buralar tabiki malum bu arabaya bakmak gerekio nede olsa 10 yasını geckin araclar

birde bu araca merkezi kilit ve hidrolik direksiyon taktırsam diyorum iflahımı kesiliyo cunku parkedene kadar.. cok fazla sert degil ama belli bi yerden sonra kasıyo insanı

cevaplarınızıbekliyorum simdiden tesekkur ederim

pospond
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti suppiluliuma » 21 Eyl 2007, 15:42

Vallah yardımcı olmak isterim ama benim araç daha yeni olduğu için Maltepe Yüce Oto'yu biliyorum bir tek, yetkili servis.
suppiluliuma
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti vozel » 21 Eyl 2007, 16:34

Göztepe köprüsünün yanında seçkin otomotivi tavsiye edebilirim.
Tuğrul, kenan yada Erhan usta. İkiside Skoda kurdu olmuslar.
Ben avrupa yakasında oturuyorum. Ama sırf bakım için karşıya geçiyorum.
Buna değiyor. Fiyatlarıda uygun. Bence hiç baska yer arama.
Ne reklam yaptım ama. Para almam lazım onlardan.

www.seckinotomotiv.com
vozel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti pospond » 21 Eyl 2007, 18:09

tesekkur ederim guzel kardeslerim
pospond
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir