radyatör yardımı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

radyatör yardımı

İleti zaslankaya » 04 Ağu 2013, 18:24

s.a.arkadaşlar radyatör seçimi konusunda yardımlarınızı bekliyorum.2 sene önce nova marka radyatör aldım.2 sene içinde 2 defa conta yaktım.sonunda silindir kapağını değiştirdim.düz yolda hararet orta noktada bir sıkıntı olmuyor.fakat rampalarda hararet yükseliyor radyatör suyu soğutmayı yetiştiremiyor uzun süre çalışıyor.aracım lpg li radyatör suyu soğutamayınca lpg de aracın rolantisi yüksek çalışıyor araç soğuk iken rolanti 6-7 bin devirlerde motor ısındıktan sonra 14-15 bin devirlerde çalışıyor.ne yapmam gerekiyor.yardımlarınızı bekliyorum

zaslankaya
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: zekeriya aslankaya
Nereden: Kocaeli
Arabanız: favorit 135L

İleti RODOS55 » 04 Ağu 2013, 20:17

A.S 2 senelık radyatörde ne gibi bi sıkıntı olurkı? problem başka bı yerden kaynaklanıyor olabılır, Farklı bı ustaya gitmeyi denedinizmi İzmirde bu yaz sıcağında kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım
RODOS55
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERKAN ÖZÇINAR
Nereden: İzmir
Arabanız: FAVORİT

İleti 16 ONDER » 05 Ağu 2013, 00:23

bendede ayni problem vardi ben radyator fanini degiştirdim felicia nin fani ve davlumbaz aldim su anda yariyi gecmiyor hararete arba ful dolu bagaj dolu uludaga ciktim hararet yarida tam ortada benim istedigim gibi ama motorda bir problem yoksa önerim sana su eksiltme flan yoksa hatta başlik actim favorite şahin fani diye oradan bilgi edinebilirsin
16 ONDER
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: önder KAPUCU
Nereden: Bursa
Arabanız: favorit 135LX

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir