favoritden kurtuldum alah sizide kurtarsın

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favoritden kurtuldum alah sizide kurtarsın

İleti dgngogo » 07 Ekm 2007, 12:00

söyledim ben

dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iris_mavi » 07 Ekm 2007, 17:05

[quote="dgngogo"]söyledim ben [/QUOTE]

iyide senin söylediğin vurulan çok hasar alır

ama burada megan furmuş daha çok hasar almış

aaaa LOLLOLLOL kardeş bence sen az hyundainin sitesine takıl ya

bak görüyosun kimse burada favoyu kötületmiyo yani senin için daha iyi olur allah kazasız belasız binmek nasip etsin hyundai' ne Big%20smile
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti dgngogo » 07 Ekm 2007, 17:52

bilader söyledim işte vuran daha çok yara alır diye yazıyı bidaha oku bence ben favoyu kötülemiyorum sadece hararet problemi var diyorum bunu inkar etmeyin diyorum sonuçta favo 2 yıl kahrımı çekti ama 2 yoıılda 3 conta degişti abartısız 20 dafa hararet yaptı bagajda 10 lt suyla geziyordum
dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iris_mavi » 08 Ekm 2007, 15:37

Yanlış anlama ama birşey sölimmi benim favo daha bir kere hararet yapmadı ve servisi ne diyo biliyor musun ? favo hararet yapmaz yaptığı zaman tam yapar motor kapak felan bırakmazmış peki hararet yaptın ve araçta ekstra masraf çıkmadı mı?Yani ladaları böyle bilirdim ben durmadan hararet yapıyo diye inan ilk senden duydum bunların hararet meselesini ama olur ya bu sonuçta mekanik vardır elbet bi zayıf tarafı Wink
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti dgngogo » 08 Ekm 2007, 20:17

kardeş forumda hararetten çeken arkadaşları zelzenişlerini bi okusan izmirdeki donatım da serviz hararet yepar hata çözüm bile üretiyorlar hangi tamirciye gitsem hepsi burun kıvırıyor bunu kimse inkar etmesin
dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti anatolia41 » 10 Ekm 2007, 04:17

Ben yazın Kocaeliden sarımsaklıya tatile gittim ve hiçbir sorunda yaşamadım.Arabada da beş kişiydik yani.Tabiki benim arabanın fanı da farklı bunuda belirtmek isterim..Ama giderken gözüm hararet göstergesine gitmedi de değil.Ne zaman baksam öyle ahım şahım korkulacak bir durumda yoktu..Birazda kullanmaya bakar..Ben çok rahat bir şekilde favoritimi kulanıyorum..Yaklaşık iki senedirde hiç hararet problemi yaşamadım..
anatolia41
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 10 Ekm 2007, 19:57

Kesinlikle katılıyorum. Bakımını eksik etmedik, 13 sene boyunca hiç üzmedi. Satarken ağlamamak için kendimizi zor tuttuk. Başka bir arabayı almışız gidiyoruz onu kenara çekilmiş görünce...Hiç unutamıyorum... Sanki aileden birini cami avlusuna terk ettik...Broken%20HeartCry

Hatırlayınca içim parçalanıyor.CryCryCry

Aynı duyguları ben de yaşadım mesajı yazan kardeşimle... Favorit LX' imi galericiye satıp ta arabam gözümün önünde akıp gidince, benim de içim parçalandı adeta... Getz alan arkadaşa hayırlı olsun ama ben fabia varken yarı parasına bile olsa getz'e binmezdim kesinlikle...  Neyse ki Favorit'imi sattıktan 4 gün sonra 2000 model Felicia glx i aldım da ancak öyle teselli ettim kendimi...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti dgngogo » 10 Ekm 2007, 20:13

kardeşler düz yolda yapmaz önden rüzgar alıyor dur kalk yap kocaelinden sarımsaklıya yol düz sayılır sabuncu beline gelinde göreyim ya neden böyle doğruları söylemek istemiyorsunuz anlamıyorum bede de favo varken aynısdını yapıyordum öve öve bitiremiyordum haklısını ......
dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti spepe » 26 Ekm 2007, 11:53

Hayırlı olsun darısıda bizim başımıza. Valla ne yalan söyleyim, ben param az olduğu için favorit aldım alalıda 3 ay oldu. şimdiden çok pişmanım. benim ki çok sorunlu. yoku aşa giderken hareret yaptı, jeep gibi benzin yakıyo. aahhh!... durumumu biraz düzelteyim ilk işim dizel almak.
spepe
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti dgngogo » 27 Ekm 2007, 15:12

hah kardeşim dogruyu söyleyin canımı yiyin yanlız etim biraz sertdir sana dizel tavsiye edeyim 2. else 2005 punta 16000 ytl sıfırsa getz 24500 ytl
dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 28 Ekm 2007, 00:59

kardeşim izmirlimisin bilmiyorum ama izmir insanı sıcakkanlı ve naziktir. hararet gelip geçicidir ama hakaret kalıcıdır. bu sitede fovo kullanan bir çok arkadaşımız var onların arabayı da küçümser gibi kurtuldum şu favodan demen yanlış araban hayırlı olsun ama dünya küçüktür sonra o beğenmediğin favoya muhtaç kalmassın inşallah.kazasız belasız sürüşler.
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti dgngogo » 29 Ekm 2007, 10:24

bak şimdi arabayı alıyorsun hararet yapıyor tamirciye gittik üst kapak contasının en alın 3 cm oldugu söylendi benimki 4.30 gerekiyo sıvı contayla doldurmuşlar gittik üst kapak aldık radyötör aldık dogan fanı aldık orjinal yazlık termostat müşir aldık içerden açma kapama dügmesi yaptık led lambalı kendi çalışsa bile yanıyor kendi hararet göstergesi bozuk olabilir diye içeri hararet göztergesi taktım +ön aks diskler kampana direksiyon mili ön takım komple buji kablosu distürübütör bujiler siboblar degiştirdim herkez 1-1,30 lt antifiriz koyar ben 3 lt kkoydum şimdi hararet yapar mı ? ?????? evet yaptı hade tekrar tamirciye git üskapak conta tekrar herşey baştan bunu 4 defa yaşadım sen şimdi böyle bi arabadan kurtulsan ne dersin arabayı 4000 ytl aldım 2005 yılında 2007 8 ayına kadar kaba bir hesapla 4000 ytl masraf etmişim takasta kavga gürültü 3000 ytl ye saydılar söyle bakalım ilk aşk diyeceksinki kullanmasını bilmiyorsun 77 dogumluyum 92 yılından beri kullanıyorum araba Wink
dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 29 Ekm 2007, 10:55

ya ben anlamıyorum hararet yapıyorsa yapıyordur,niye insanlara bu kadar yükleniyorsunuzki??
hayır ne bekliyorsunuz yada favoriti ne olarak görüyorsunuz bilmiyorum ama 3-4 milyarlık bir araba işte,eski nesil ,eski teknoloji arabalar,hararette yapar,yoldada kalır bu arabaların ömrü bitmiştir aslında,beğenmediğiniz şahin doğan brodway favorite 10 basar kimse kusura bakmasın....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 29 Ekm 2007, 11:04

[quote="guvenxoca"]ya ben anlamıyorum hararet yapıyorsa yapıyordur,niye insanlara bu kadar yükleniyorsunuzki??
hayır ne bekliyorsunuz yada favoriti ne olarak görüyorsunuz bilmiyorum ama 3-4 milyarlık bir araba işte,eski nesil ,eski teknoloji arabalar,hararette yapar,yoldada kalır bu arabaların ömrü bitmiştir aslında,beğenmediğiniz şahin doğan brodway favorite 10 basar kimse kusura bakmasın....
[/QUOTE]
hocam bence de olayı çok güzel özetlemişsiniz.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti rather_dr » 29 Ekm 2007, 15:44

bence hiç boşa konuşmayın bende hararet diye bi sorun yok adam gibi ustaya götür yapsınlar benim su an radyatorum delik yinede hararet yapmıyo sakız yapıştırdım oyle biniyorum 3-4 liralık arabadan daha ne bekliyon anlamadım bmw mi mercedes mi sanıyon benim paramda olsa bu favo dan vazgeçmem çok güzel araba beğenmiyosan çık siteden bidaha girme

rather_dr
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 29 Ekm 2007, 16:01

kardeşim senin söylediklerini anlıyorum arabandan çektiğin sıkıntıyıda . sadece anlatım yanlışın var yani favodan kurtuldum  allah sizide kurtarsın yerine arabamdan memnun değilidim yeni bir araç aldım diyebilirdin . araban tekrar hayırlı olsun . aracın farklı marka diye siteden ayrılmana gerek yok bu site halka açık kardeş sitesidir.
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti dgngogo » 29 Ekm 2007, 18:36

ya insanlar neden işlerişne geldigi yeri anlayıp işlerine gelmedigi yeri anlamıyorlar arkadaşlar ben izmir bornovada oturuyorum izmirdeki arkadaşlarla gelsinler izmirde 2 tane servis var benim bildigim kidip soralım hararet için nediyorlar birde benim bu dediklerimi borser de yaptılar yani skoda servisi + güven arkadaşın ddigi gibi dogan reno kesinlik le 10 basar alah herkezin gönlüne göre versin sagolasın güven kardeş güzel laf etmişsin helal san
dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti dgngogo » 29 Ekm 2007, 18:39

özgün girip girmeyecegime sen karar veremesin 3 4  arabadan bişi beklemiyorum hatırlatdıgın için sagol bmv mercedes degil demi!!!!!!!!!!!!!!!!!anladın sen onu
dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir