stop etme

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

stop etme

İleti kurtoğlu11 » 11 Kas 2013, 14:47

arkadaşlar yine ben karbüratör alt takozunu değiştidim takoz dağılmıştı neyse şimdiki sıkıntım vitesi 1e veya geriye alıyorum.ileri geri hareket ediyorum debriyaja basıyorum boşa almak için araba stop ediyor gaz ayarı çok güzel arkada eksozdan su damlıyor
2=hava fiitresi borusunu ucunu sıkıyorum hava almayınca stop etcekmi diye araba stop etmiyor. hava alan yer kalmadı

kurtoğlu11
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Bilecik
Arabanız: favorit lx

İleti muhsintekin » 11 Kas 2013, 17:23

Kardeş havlar soğuk hava filtresine gelmeden boğazdaki termostat kelebeği kapamıştır ön taraftan değilde egsoz manifoldu çevresiden alıyordur havayı sen ön tarafı kapasanda zaten kelebek kapalı yani o termostadın kelebeğini sabitle sadece önden taze hava alsın şu araca zengin karışım gitmiyor gaz yanmak için oksijen arıyor ama yanamıyor yoğuşan gaz çiğ gaz egsozdan damlıyor araçta havayı zengin alamadığı için stop ediyor...bi bak derim....
Kullanıcı avatarı
muhsintekin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: muhsin tekin
Nereden: Ankara
Arabanız: SKODA FORMAN LX 1.3

İleti ramazanünlü » 11 Kas 2013, 19:44

hava girişlerini kapatırsan bu seferde eminim çok yakıyor diyeceksin bence hava deliklerini kapatma hava tam acıkken gaz ayarı yap benim fikrim benim aracımda hava girişi kople acıktır.
ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ramazan ünlü
Nereden: Uşak
Arabanız: skoda favorit

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir