Favorit Merkezi Kilit

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Favorit Merkezi Kilit

İleti Onur » 02 Oca 2014, 23:31

Süper hoca daha ne olsun güzel olay ama dimi basınca kapıların kapanıyo basınca açılıyo güzel oluyo yolda giderken fln şekil oluyo arabadakiler bakıo ne oldu fln die çok büyük kolaylık ya normalde dışarıda para versen bu özelliği yapmıyor adamlar merkezi kilidi takıp geçiyorlar halbuki hepsinde var ama ben şu yaşıma geldim sonradan takılan merkezi kilit arabaların hiç birinde görmedim eline sağlık sinyallarinide bağladınmmı tam oluyo tadından yenmez ozman...

Onur
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ONUR SERGÜL
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia

İleti mksar77 » 03 Oca 2014, 00:02

Allah razı olsun kardeşimm.. siz değerli kardeşlerimin desteği ile hamdolsun hallettikk. sadece sinyal bağlantısı oda önemli değil boşlukta onun da icabına bakıcamm. Onur gerçekten işimi bitirince basıyorum tık sesini duydumyaaa. beni bi görsen üşüdüm felann bacaklarım tutmuyorr.. Ne üşümem kaldı ne bi şeyimm o haali sen daha iyi bilirsinn. hele o düğmeyi takınca sadece monte edip birkaç sefer denedimm hakkat tadından yenmiyorr.. geç kaldım diye daha fazla gecikmeden karanlığpa kalıcaktım. eve çıktımm ama .. bir gidişim vardı evee.. ohh beee.. :D Hatun da sorup duruyorr.. hep arabanın başında o çıktı bu çıktı yetişti yetişmedii. üşüdün hasta olucann vs ,vs ,, oh beee.. zafer kazanmış komutan olarak tamamdır emrinize sunarım dedimm. ;) forsumu bir görseydinn.. 8-) 8-) 8-) düğme idare eder değilmii.. cins durmuyorrr.. görüntüsüü.. Aslında vitesin oraya sağlı sollu takıyım dedimm.. birde ne delicemm orayı burayı diye vazgeçtimm .. gözümü delik düğmeye diktimm .. oldu galibaa.. sağol kardeşlikk.. valla bomba gibi oldumm yorgunn savaşçıı.. sonuçta küçük şeylerle mutlu olmayı seven insanlarızz..Bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir demiş büyükler... emeğinize,bilginize,paylaşımınıza teşekkürlerr..
Kullanıcı avatarı
mksar77
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yeşil şimşek
Nereden: Kocaeli
Arabanız: skoda favorit 135 L

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir