BUJİKABLOLARI.COM GÜVENİLİR Bİ SİTEMİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BUJİKABLOLARI.COM GÜVENİLİR Bİ SİTEMİ

İleti İstop » 10 Oca 2014, 02:15

herkese merhaba. ustalarım farklı bı sorum olacak aracım forman 94 model 3 gundur calısmıyor bende bujılerden şüpheleniyorum ınternette brısk marka bujı ararken bujıkabloları.com adında bı sıteye denk geldım ve canlı gorusme secenegı vardı bıraz bılgı aldım. sıze sorum bu sıteden alısverıs yapan varmı? guvenılırmı ve verdıklerı performans kablo fıyatı 49 tl ydı yanlıs hatırlamıyorsam uygun olan bı fıyatmıdır bı kablo ıcın gercekten hıcmı hıc anlamadıgım ve anlamaya calıstıgım ıcın soruyorum. tesekkurler(bu arada araç boğuluyor ateşleme yapmadıgından şüphelenıyorum yakıt sarfıyatım 37,5 kuruslarda :(... )

İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Amasya
Arabanız: Forman 135lx

İleti İstop » 10 Oca 2014, 02:22

bu arada ilk aracım aracımı sevıyorum lakin hiç araçtan anlamıyorum o yüzden buda konumu dıye kızmayın ustalar tesekkurler cvplarınızı beklıyoruö.
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti blauzahn » 10 Oca 2014, 12:57

Sanırım söylediğiniz kablo worg marka kırmızı kablo. O kablo sitesinde 29 tl. Sanırım alıp kullanan arkadaşlar vardı sitede. Yalnız bu kablo teypte ses yapma olasılığı olan bir kablo. Ben sanalpazar sitesinden otoyedekparcacim kullanıcısından Hellux marka mavi lpg kablosu aldım. Sanırım o da 29 liraydı. Brisk buji ve kablo şeklinde bir alışveriş yapmıştım. Benim aldığım kabloyu tavsiye ederim. Tesla kablo kalitesinde lpg kablosu..
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti İstop » 10 Oca 2014, 14:18

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Demekki hemen tmm desek atlasak hem boşa para verecez hemde enayiliğimize doymayacaz. saolun
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti blauzahn » 10 Oca 2014, 16:40

İstop yazdı:verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Demekki hemen tmm desek atlasak hem boşa para verecez hemde enayiliğimize doymayacaz. saolun

Estf. hocam niye öyle olsun. Tamamen tercih meselesi. O kabloları sevenler var sevmeyenler var :) Bana göre o kablolar bir alt seviye. Çok ucuza yapılıp aynı piyasayla satılıyor.
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti İstop » 10 Oca 2014, 23:47

hocam skodacının halınden yıne skodacı anlıyo. bı saat once arkadasımla calıstırmaya ugrasırken forman sahıbı ıkı abımız yanımızda durdu ve sorunu hallettıler. aku takvıyesı lazımmıs. bana dun daha anlamadan dınlemeden urun satmaya calısan uyanıklar gorsede utansalar.tesekkur ederım sızede o abılerımede sorun belkı ufak ama butun moralım yerıne geldı suan :D
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir