Forman Westinghouse tamiri ve fiyatı hakkında.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Forman Westinghouse tamiri ve fiyatı hakkında.

İleti SKDFORMAN » 21 Oca 2014, 23:16

Westinghouse frene basınca tıss sesi geliyor. Muhtemelen içindeki diyafram deforme olmuş. Tamir takımı fiyatı ne kadar. Komplesi ne kadar?
Yakın zamanda tamir ettiren oldumu?
Ayrıca

Westinghouse açan dağıtan oldumu hiç veya yaptıran. Yakın zamanda sökmeyi düşünüyorum.

Westinghouse hava kaçırdığı için rolantide de sapma olacağını, hatta yakıtı bile etkileyebileceğini düşünüyorum.
Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.
syglar...

SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

İleti SilverLine » 21 Oca 2014, 23:24

geçmiş olsun kardeş ivedikte oto 88 de sağ arka tarafta sağlam bi firenci var ben araştırdım bayagı o iyi dediler gittim adam lar işin ehli sadece firene bakıyo..bendede firene basında petal düşüyodu benimkinin içi iyi çıktı ama bi körük defarmasyon olmuştu onuda açmışken kople değiştirdik içini...3 yıldır sorun yaşamadım..tavsiye ederim..
Kullanıcı avatarı
SilverLine
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: MUSTAFA
Arabanız: Skoda GLX Silver Lİne 94

İleti SKDFORMAN » 21 Oca 2014, 23:38

Çok paraya mal olmuşmuydu kardesim. Şu an cok az bi kaçak var benimkinde. idare ediyorum ama kafama takılmasın ekonomik bişiyse yaptırayım yada kendim yapayım diyorum
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti SilverLine » 22 Oca 2014, 06:49

işçiliği zor sökmesi takması...ben herşey dahil 60tl ye yaptırmıştım sanırım birde tıkmatik yaptırdım araba abs gibi oluyo ama firen çok sert oluyo kışın sıkıntı geri normal ayarına dönderdim.
Kullanıcı avatarı
SilverLine
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: MUSTAFA
Arabanız: Skoda GLX Silver Lİne 94

İleti SKDFORMAN » 07 Mar 2014, 13:25

Dün biraz kurcalama imkanı buldum. Sesin tam nerden geldiğini buldum. Ses motor tarafında diil iç taraftan, fren pedalının altından geliyor (araç çalışırken). O noktada bir kaç conta ve körük var. Ve bayağ yıpranmış görünüyorlar. Dün hava karardığı için ve elimde yedek parça olmadığı için müdahale etmedim. http://www.sanalpazar.com/Skoda-Favorit ... isp5342109 bu contalar işimi görürmü ne dersiniz. Ankarada bu parçaları bulamadım. Herkez komple satılıyor ve fiyatı 50 tl dedi. Ankarada bu conta ve körükleri bulabileceğim bi parçacı önerirseniz de sevinirim.
Linki bir daha veriyorum: http://www.sanalpazar.com/Skoda-Favorit ... isp5342109
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti djisis » 07 Mar 2014, 22:13

Verdiğin linkteki ürün kaliperlerin tamir takımı,
Yani fren balatalarını iten pistonun contaları,
senin söylediğin sıkıntı benimde bir ara başıma gelmişti ama sonra kesti ne yaptım da kesti hatırlamıyorum
djisis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bahadır AYDOĞDU
Arabanız: Forman 135 GLX

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir