94 formen conta sorunum cozuldu:)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

94 formen conta sorunum cozuldu:)

İleti İstop » 25 Oca 2014, 15:14

Öncelıkle kutlay ustam sana tesekkur ederım içten ve işinin ehli bi ustayla benı tanıstırdıgın ıcın. Conta değişimi motor yıkandı dıger ufak tefek ayarlar yapıldı antıfırız yenılendı toplamda antıfırız harıc ahmet usta 150 lıra malıyetle arabanın sorununu hallettı. sonuclar

ben gaza dokununca bırden topladıgını gormedım hıc arabanın bugune kadar
yaklasık 40 km yol yaptım 10 lıralık gazla ve gazın sanırsam yarısı duruyo
en cok hosuma gıden hangı vıtesle olursa olsun aracın kendını bırden toplaması
ilk defa 4. vitesin sonuna kadar basmadan ayagımın ucuyla 90ları gordum :D

kutlay usta ahmet ustanın cok slmı var ben 150 ye yaptım duysun dıyo kulaklarını cınlattık :)
yardımcı olan herkese cok tesekkur ederım.
bu arada kutlay ustam yolun duserse amasyaya muhakkak bı yemek yıyelım beraber selametle gorusmek uzere Allaha emanet..

İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Amasya
Arabanız: Forman 135lx

İleti SKDFORMAN » 25 Oca 2014, 15:20

Çok geçmiş olsun istop kardesim. güle güle bin aracına. artık uzun süre masraf etmeden götürür seni. Aracının belliki conta arızası dışında ayarsızlıklarıda varmış. Sana yol gösteren ve yardımcı olan kutlay kardeşide bu yardımsever ve paylaşımcılığından dolayı kutlarım.
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

İleti İstop » 25 Oca 2014, 15:39

cok saol mustafa kardes 1 ay oldumu bılmıyom sabah aksam aklımdaydı bu zıkkım sorun sonunda ınsaflı guvenebılecegım ve su sıkıntılı zamanlarda gayet makul fıyata cok ıs yaptı usta saolsun.resmen o 40 kmlık yolda araçtan zevk aldım hasta halımle gaza ucuyla dokunarak geldım fazla hızı sevmıyorum o yuzden daha cok denemedım :Dyardımcı olan herkesten Allah razı olsun. bu arada contayı tam zamanında degısmısız tam ortadan 2 3 yanık vardı bıde kuflenmıs etrafı Allahtan rektefıye mı ne o gerekmedı. suan arabamı tekrar tanıma asamasındayım pedalların hassaslıgı vıtes falan baya bı yumusamıs usta naptıysa neyse bu arada unutmadan bır hafta sonra tekrar ustaya gıdecegım subab ayarı mı ne var sanırsam 1000km dolmasına luzum yok usta 1 hafta sonra sen gel dedı. aynı sıkıntıyı yakınlarda yasayan arkadaslarım varsa erturlu yardımcı olabılırım. suluovaya yakınsanız ustamı kesınlıkle tavsıye ederım yamyam deıl kafa dengı halden anlayan ve ısının ehlı bı usta.
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kutlay006 » 25 Oca 2014, 21:33

sorununun çözüldüğüne sevindim..sen iyi ucuza yaptırmışsın..ben 400 lira civarı harcadım
1992 Skoda Favorit
06 FJV 53 - BEJ
Kullanıcı avatarı
kutlay006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kutlay Yıldız
Nereden: Ankara
Arabanız: Küheylan 135L

İleti ahmetim85 » 26 Oca 2014, 22:38

sorununuzun çözüldüğüne sevindim keyifli sürüşler dilerim...
Kullanıcı avatarı
ahmetim85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet sonkur
Nereden: İzmir
Arabanız: doğan sl

İleti İstop » 26 Oca 2014, 22:49

teşekkür ederım herkese sabah Allah nasıp ederse uzun yola cıkıyorum ılk deneyımım dua edın kazasız belasız arızasız gıdıp gelıyım ınşaallah :) herkese ıyı gunler Allaha emanet
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir