favorit taban halısı lazım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favorit taban halısı lazım

İleti kutlay006 » 28 Oca 2014, 22:12

92 model favorit 135L aracımın taban halısını değiştirmek istiyorum..bu halının yenisi varmıdır..değişimi zormudur..fiyatı ne kadardır..

1992 Skoda Favorit
06 FJV 53 - BEJ
Kullanıcı avatarı
kutlay006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kutlay Yıldız
Nereden: Ankara
Arabanız: Küheylan 135L

İleti mksar77 » 28 Oca 2014, 22:51

kutlay kardesim ben izine ankaraya geldim ilk isim sizin ivedikteki sanayi ye gittim muazzam bir seceneginiz var nerdeyse kayboldum. sabah 11 den 4 e kadar gezdim yedek parcacilara baktim dosemecilere ugradim koltuk kizagim arizaliydi. orada birsuru secenek altinda bu isini dosemecilerde halledebilirsinn valla ben bayildim bizim orada izmitte 2 kisinin eline kalip parca bulamamaktan cildiriyor insan sen gel ivedik sanayine birbak bakalim nederler nasillar yuzuyorr.. iscilikleriniz bizim oraya gore daha ucuz.. herseneye geisimde insallah eksiklerimi buradan gormeye gezimanyagi olmayakarar verdim.. pilajda kummu ariyorsun dememeizinver :) r sifir stoplarrin ciftini 40 tl aldim oradan hurdacilar sitesini gezdim yok boyle bisey. oradanda gosterge paneli cikma aldim. valla nereye yakinsin pekankarayi bilmememe ragmen sora sora tabelalara baka baka gezdim sende oyle yap...... yada yaptiran olmussada bizede tavsiye ve degerlendirenizi iletmeniz ricasi ile...
Kullanıcı avatarı
mksar77
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yeşil şimşek
Nereden: Kocaeli
Arabanız: skoda favorit 135 L

İleti kutlay006 » 28 Oca 2014, 23:05

mksar77 kardeşim..evet dediğin gibi çıkma olarak seçenek çok..ama ben çıkma istemiyorum..taban halısının orjinali kıvrımlı..vites konsolunun oldugu yer bombeli ve koltuk altlarına gelen kısımlar 2 cm kadar tümsekli şekilde yerleri var..döşemeci bu kıvrımları veremediğinden kabarık veya kalkık gibi duracak..bu görüntüde benim hoşuma gitmiyor emaneten takılmış gibi oluyor..onun için orjinal taban döşemesi varsa almak isterim..

ankaraya geldiğinde iletişime geçelim ben seni sanayi ve hurdacılara-çıkmacılara götüreyim istersen.
1992 Skoda Favorit
06 FJV 53 - BEJ
Kullanıcı avatarı
kutlay006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kutlay Yıldız
Nereden: Ankara
Arabanız: Küheylan 135L

İleti mksar77 » 29 Oca 2014, 01:40

kutlayim ben bugun baya gezdim suan ankaradayim tesekkur ederim..okonuda haklisin kardess..baya bi kivrim bukme yerleri oturmuyor benimkide oyle kabarik siskin..fakatidare eder. sunun icin ozellikle soylemistim muazzam bir sanayi ve secenek var hayran kaldim.. oyonden sanslisin sorsan aslinda keyfine gore yapan bir usta modifiye hastasi sahincile vs birebirkesim yapan pres basim yapan biryer illaki vardir zannimca. gezip sormak lazim.. orjinal tekparca varmidir baska glx yada diger modellerde de vardir umarim. form kardeslerimiz insallah paylasirlar bende denk gelirsem orjinal diye birsey sorarim.
Kullanıcı avatarı
mksar77
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yeşil şimşek
Nereden: Kocaeli
Arabanız: skoda favorit 135 L

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir