kaborta parçası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kaborta parçası

İleti favorit55 » 31 Oca 2014, 11:36

favoritimin maşbiel ve arka iki çamurluk agzı çürümüş kabortacı bunlar satılıyor yama yapmak yerine satın alsan daha iyi olur dedi samsunda satan bir yer var oda orjinal elimdekiler diyor 200 tl istiyor 3 parçaya. Yan sanayi filan bulabilirmiyim veya daha ucuza nerden bulabilirim?

favorit55
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fatih
Nereden: Samsun
Arabanız: favorit

İleti mksar77 » 05 Şub 2014, 18:57

kardeşlik ben arka iki çamurluk ağzını kaportacı malzemeciden aldı herşey dahil 550 tl ödedim.. Önce ben parçacıya sormuştumm bana baya bi fiyat demiştii.. ustam geldi nerdeysee yarısına aldıı.. fark bu oda işçiliğe yaradı vs.. başka yerlere sordum o rakama yakın bi fiyat verdilerr. bu ustamız ayrıca tüm pasta cila ayna boyama kaporta üstü havalandırma ızgarası kapı kolları vs birde farın orda ufak bi delik vardı çürük yanii.. orayıda komple kesip yumurta kadar parça yamamışş daha ne diyimm.. şimdiye kadar karşılaştığım işini düzgün yapan bir ustaya geldiğime sevindimm.. keyiftenn kaportacı ve boyacıya 2 pkt parlak amet aldımm.. sende güvendiğin bir ustaya hertarafını bir şöyle kıl tüy göz gezdir onlarıda içine dahl ett.. bagaj kapısı köşelerine felann bakk onlarda aradan çıksınn.. pasta cila felann en azından canın sıkılmazz.. bundan önceki aracımdada içine edip bırakanlarda varr.. Nacizane benim düşüncemm..
Kullanıcı avatarı
mksar77
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yeşil şimşek
Nereden: Kocaeli
Arabanız: skoda favorit 135 L

İleti favorit55 » 06 Şub 2014, 11:54

Skoda parçacısı marşpiyel+2 camurluk agzına 200 tl istiyor. Mecbur alıcam heralde başka seçenek kalmadı. Usta onları takmaya sağındaki solundaki ufak tefekleri gidermeye 600 tl istiyor.
favorit55
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fatih
Nereden: Samsun
Arabanız: favorit

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 25 misafir