ARTIK YAKIT TÜKETİNDEN YILDIM...LÜTFEN YARDIM EDİN...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ARTIK YAKIT TÜKETİNDEN YILDIM...LÜTFEN YARDIM EDİN...

İleti kamyoncutanzer » 17 Şub 2014, 06:27

ARKADAŞLAR 93 FORMAN ARACIM VAR CONTA YAKMIŞTI YAPTIRDIM SONRA SÜBAP AYARIDA YAPTRDIM AMA 20 TL GAZ İLE 46 KM GİDEBİLİORUM BUNUN SEBEBİ NEDİR YANİ 20 TL İLE KAÇ KM YAPMAM GEREKİYOR ŞEHİR İÇİ...LÜTFEN FİKİRLERİNİZİ ESİRGEMEYİN...TEŞEKKÜR EDERİM...YANLIZ ÇOK İLGİNÇTİR ARAÇ GAZDAYKEN BENZİNDE GİBİ GİDİYOR....YANİ ÇEKİŞTE HİÇ SORUN YOK VE HAVA FİLTRESİNİN AĞZI BANTLI DEĞİL SADECE SICAK HAVA GİRİŞİ KAPALI...VE BİR ŞEY DHA VAR ARAÇ BENZİNDEYKEN GAZA SONUNA KADAR BASTIĞIMDA GİDİŞ ESNASINDA BİR TEKLEME YAPIYOR...YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...TEŞEKKÜRLER ALLAHA EMANET OLUN.....

kamyoncutanzer
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tanzer
Nereden: Edirne
Arabanız: skoda forman

İleti blauzahn » 17 Şub 2014, 09:29

Kardeşim gazın kaç lira olduğunu bilmiyorum sizin orada ama 3 liradan hesap ettim ortalama en az ş.içi 60-65 km gitmen gerekiyor. Ateşleme ile ilgili bir problemin olabilir bu arada..
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti lostar58 » 17 Şub 2014, 11:04

skodadan anlayan bir ustanız varsa başka bir gösterin sibop ayarını ateşlemesini karb ayarını
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY
Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti sainz » 17 Şub 2014, 15:19

lostar58 yazdı:skodadan anlayan bir ustanız varsa başka bir gösterin sibop ayarını ateşlemesini karb ayarını

Bunlara ilaveten distribütörün de titizlikle incelenmesi gerekebilir.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti kamyoncutanzer » 17 Şub 2014, 22:06

arkadaşlar bugün kendimce bi gaz ayarı yapayım dedim biraz ortada ki boruda bulunan vanadan kıstım bakalım ne olacak sübap ayarını yeni yaptırdım ve bujileri kontrol ettrdim...yakıt bp den 3.9 kuruştan alıyorum...aygazdan bp ye geçtim....
kamyoncutanzer
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tanzer
Nereden: Edirne
Arabanız: skoda forman

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir