FOLLOW ME

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FOLLOW ME

İleti DEDİM » 22 Şub 2014, 20:12

Follow me devresi+far sensörü devresi aracın kapıları merkezi kilit ve kumandalı ise kapıları kilitlenip açıldığında farlar parklar sislerin ve iç aydınlatma belirli bir süre yanmakta ve sonra sönmektedir.far sensörü de gündüz tünele ğirdigin zaman farlar ve parkları yakar tünelden çıkıncada söndürür.aksam karanlıkta aracınızı kumandadan actıgınızda sisler parklar ve iç aydınlatmanız calısır.bir süre sonra kendiliginden söner.siz koltuga oturdugunuzda kontagı cevirdiginizde eger park sis ve iç aydınlatma calısıyor ise marsa bastıgınız anda bunlar söner farlar ve parklar otomatik olarak yanar.devre kutulu ve baglantı seması ile beraber gönderiliyor.isteyen özelden ulasabilir.

DEDİM
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: HASAN KIRAÇ
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 135 L

İleti favorit55 » 24 Şub 2014, 08:34

asıl merak ettiğim bu devre fiyatı ne kadar bağlantısı kolaymı
favorit55
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fatih
Nereden: Samsun
Arabanız: favorit

İleti DEDİM » 26 Şub 2014, 19:19

devre fiyatı 70 tldir.baglantı seması ile beraber gönderildiginden dolayı eliniz yatkınsa kendiniz bile yapabiliyorsunuz.yok yapamam dersenız elektrıkciye gitmenız gerekmektedir.baglantı semasınıda gönderdigimden dolayı sıkıntı olmayacaktır.telefon ilede canlı destek vermekteyim.
DEDİM
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: HASAN KIRAÇ
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 135 L

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir