black line sanruuf çözümü??

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

black line sanruuf çözümü??

İleti anıl32 » 01 Mar 2014, 13:53

arkadaşlar bende aranıza 94 blackline alarak katıldım size sorularım olacak bu araca takabilceğim jant lastik boyu ne olmalıdır birde çoğu blackline cilerin sorunu olan sanruuf kolu yardımcı olursanız sevinirim

anıl32
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ANIL BARDAK
Nereden: Isparta
Arabanız: SKODA FAVORİT

İleti ubabubab » 01 Mar 2014, 22:50

hayırlı olsun ateşlemeyi sıfırla birde distribütör miline 1-2 damla motor yağı damlat aradan rahat edersin kapağı açınca artı şeklinde metal var onun dibine alttan
ubabubab
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yılmaz
Nereden: Sakarya
Arabanız: forman

İleti ahmtozn » 01 Mar 2014, 23:02

anıl32 yazdı:arkadaşlar bende aranıza 94 blackline alarak katıldım size sorularım olacak bu araca takabilceğim jant lastik boyu ne olmalıdır birde çoğu blackline cilerin sorunu olan sanruuf kolu yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba abi bendede 93 blackline var lastik ve jant olarak orijinali 13 inçdir büyük jant ve lastiklere girmeseniz daha iyi olur sebebi ise araçlarımızın 1.3 motora sahip olması ve büyük boyutlu jant lastikler aracı yoracaktır ayrıca hidrolik olmadığından dolayı direksiyonda haliyle ağırlaşacaktır 13 14 15 idealdir diye düşünüyorum.Benimde sanruuf kolum yok istanbuldayım bu civarlarda bulabilirsem alırım forumdaki bi abi ford transit depo kapağı kullanarak bu işi çözdüğünü belirtmişdi ama gene kendi kolu olsa iyi olur zor ama bulursam size haber veririm
ahmtozn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet Özen
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Favorit Blackline

İleti aslan_1960 » 01 Mar 2014, 23:19

Araban hayırlı uğurlu olsun kardeşim,ALLAH kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
aslan_1960
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sarper Yalçınkaya
Nereden: Aydın
Arabanız: Skoda forman glx

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir