favorit tamirci

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favorit tamirci

İleti eskişehirskodaustası » 25 Eyl 2014, 00:20

teşekkürler arkadaşım.eyvallah:)

eskişehirskodaustası
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Eskişehir

İleti SKDFORMAN » 25 Eyl 2014, 00:21

eskişehirskodaustası yazdı:ben zincir kopmaz yolda bırakmaz diyen arkadaşlara şunu diyorum..

Sevgili Cenk Usta;

Foruma yeni üye olup reklamınızı yapmanızı, üstüne üstlük aracın klavuzdaki bilgilerinden bile uzak söylemlerde bulunup birde yorum yapan üyelere itamda bulunmanızı manidar buluyorum.

Aylar önce açılmış bir konuyu yeniden hortlatıpta, söyleminizdeki "zinciri kopmaz yolda bırakmaz" diyen bir tek yorumcu ben şahsen göremedim. Siz nereden bu kanıya vardınız onuda merak ettik.

Bilmem diğer üyeler ne düşünürler.
Bence manidar.
syglar...
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

İleti eskişehirskodaustası » 25 Eyl 2014, 00:35

beyefendi zincir kopmaz diyen varmı yokmu ithamda bulunmadım ben.acizane fikrimi yazdım.tamam kopmaz diyen olmadı ama milyarda bir diye bir cümle okudum .bu bana abes geldi.yüzde bir falan deseler inanın hiç bişey demiyceğim.ayrıca ben reklam yapmıyorum.hakeza çok şükür reklamada ihtiyacım yok.şu an servisimde 3 tane araç var yarın teslim edilecek ve yarın içinde 4 araca randevu verdim.eski skoda kullanıcıları beni bilir zaten.ama son bir-iki senedir skoda sahibi olanlar belki bilmez.eskişehir sanayisine gelin ve skoda parçacısı olan nuriş otoya cenk usta diye beni bir sorun.ordan ayrılma birlik skoda parçacısı var caminin orada skodacı cenk usta diye sorun.mamuca yolunda oto şen var volkswagen yedek parça.ona sorun.erkara var volkswagen yedek parça ona sorun.içlerinden bir tanesi boşver arkadaş ona gitme başkasına git derse ben yarın kapatırım dükkanı.bu kadar da iddialıyım.ben sadece skodası olan araç sahipleri skodadan anlamayan başka yerlere gidip rezil olmasınlar diye yazdım bunları.normal şartlarda 2 saat sürecek bir arıza veya bakım işim işten anlamayan başkası bozup bana geldiğinde 4 saat bazen daha fazla sürüyor.sonuçta çok uğraştım diye çok para almıyorum.banada vatandaşada yazık değilmi.önce bozdurmak için para veriyorlar.daha sonra yaptırmak için .
eskişehirskodaustası
CLASSIC
CLASSIC

İleti İstop » 25 Eyl 2014, 00:50

Mustafa abıye laf yok!! mustafa abı cenk ustanın yazdıklarından kotu bı nıyetı olmadıgını goruyorum acızane. Sanırsam satasma nıyetlı yazmamıstır.

buarada cenk usta senin reklama gercekten bayıldım ısrarla konudakı uzmanlıgını anlatman hele!!
Algida reklamındaki lamborginiden daha iddaalı..
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Amasya
Arabanız: Forman 135lx

İleti eskişehirskodaustası » 25 Eyl 2014, 00:57

İstop yazdı:Mustafa abıye laf yok!! mustafa abı cenk ustanın yazdıklarından kotu bı nıyetı olmadıgını goruyorum acızane. Sanırsam satasma nıyetlı yazmamıstır.

buarada cenk usta senin reklama gercekten bayıldım ısrarla konudakı uzmanlıgını anlatman hele!!
Algida reklamındaki lamborginiden daha iddaalı..
ben kimseye sataşamam.yapımda yoktur bu zaten.gerçekten bu zincir konusunu yani neden değişmesini merak ediyorsanız istop arkadaşım yarın beni arayın ve sadece ses yapıyor veya ses çıkarıyor diye değişmiyor.çok önemli başka nedenler için değişiyor.ben araç sahiplerini uyarmak ve onların menfaati için yazmıştım ama.sanırım yanlış anlaşıldım.kalbini kırdığım olduysada affetsin.
eskişehirskodaustası
CLASSIC
CLASSIC

İleti İstop » 25 Eyl 2014, 01:08

estafurlah usta mustafa abıde emın ol cok cana yakın adam gıbı adamdır alındıgınıda kızdıgınıda dusunmuyorum. Ama cenk usta zıncır falan degılde su reklamın hakkında bı musaıt zamanda konusmak ısterım. Allaha emanet :)
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti eskişehirskodaustası » 25 Eyl 2014, 01:12

İstop yazdı:estafurlah usta mustafa abıde emın ol cok cana yakın adam gıbı adamdır alındıgınıda kızdıgınıda dusunmuyorum. Ama cenk usta zıncır falan degılde su reklamın hakkında bı musaıt zamanda konusmak ısterım. Allaha emanet :)
bende çok isterim.mutlaka müsait bir zamanınızda bekliyorum çay içmeye.ama bir şartım var mustafa abimide getir gelirken:)sizlerde Allah.a emanet olun.
eskişehirskodaustası
CLASSIC
CLASSIC

İleti blauzahn » 25 Eyl 2014, 09:16

N'oluyor lan burda, dağılın :D
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti İstop » 25 Eyl 2014, 23:00

merhaba.ben Cenk Usta.skoda yetkili servisinden ayrıldıktan sonra kurucusu olduğum ve 10 yıldır skoda ve volkswagen grubu araçlara hizmet ettiğim eskişehirdeki was özel servisten ayrıldım...............yetkili servisten ayrılmış ve skodanın tüm teknik bilgi ve donanımına sahip tecrübemle ve son model arıza tespit cihazımla yeni yerimde siz değerli skodasını seven eskişehirlilere yeni yerimde hizmet etmeye devam ediyorum.randevu ve teknik bilgi almak için 0 535 512 65 20..sıfır beş yüz otuz beş beş yüz on iki altmış beş yirmi .

söz uçar ama yazı kalır

GÜNCEL !!!
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti İstop » 25 Eyl 2014, 23:08

CENK USTA MERHABA SANA SUPER BI REKLAM BULDUM. EGER ISTERSEN VE ŞAKA KALDIRIYOSAN VE ONUMUZDEKI 85 SENE ICINDE BELKI GELEBILIRIM COK UZAK ESKISEHIR BANA BI BASTAN ASAGI ARACA KONTROL HEDIYESI SOZ VERIRSEN SANA BUGUN GUZEL BI REKLAM HAZIRLIYCAM BURDAN.

BLAUZAHN ARKADASI ESEFLE KINIYORUM :D REKLAM HAKKIMIZ LUTFEN MUDAHELE ETMEYIN!!!
İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti eskişehirskodaustası » 27 Nis 2016, 23:54

CENK USTA...0 532 507 81 82.....ESKİŞEHİR SKODA USTASI.....29 YILLIK BİLGİ VE TECRÜBESİYLE SİZ SKODASINI SEVENLERE HİZMET EDİYOR.CENK USTA.
eskişehirskodaustası
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir