tofas saglamlıgı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

tofas saglamlıgı

İleti DEDİM » 30 Mar 2014, 14:46

konu baya eskı ama butun yorumları okudum süper kafa bulmuslar. bende yorum yapmak ıstedım bı arkadasımla 1 ay arayla aldık araclarımızı benım conta bujı balans gaz ufak tefek buyuk neyse bazı masraflarım oldu yanlıs hesap yoksa 600 kadar bı masrafım oldu arkadasım gormez ıns burdan en son 8400 toplamda aracı alısı ve masrafı oldugunu soylemıstı tofasının 1.6 motor onun kı bendekı 1.3 aynı yolu bır kere 20 lıraya gıdıyor gelıyor ben 3 kere gıdıp gelıyorum gecen sag kapı ıcten kopmus camlar tutmuyo bıkere bındım 100metre sonra attım kendımı arabadan bı degısık geldı. nıyetım mok atmak degıl ama 8.4 bıne ben formanı 15 sene kullanırım Allahın ıznıyle tofası olanlar kusura bakmasın ama tam bı rezalet arac heran heryerı elınde kalacak gıbı sureklı bu hısle araba surulmez bırde dıreksıyon muhabbetı gectı kendı aracım ıcın soyleyım belkıde ıstobun en sevdıgım kısmı dıreksıyonu koca formanı oyuncak araba gıbı yonlendırebılıyorum cok rahat bı sekılde. bence kus serısı bos gıden zaman ve para ustune bır degıl ıkı degıl nerdeyse herhafta cocuga 100 - 200 masraf cıkıyo durduk yere bos iş tofas. evlat olsa sevılmez

http://www.skodam.com/arastirma-karsilastirma/tofas-in-saglamligi-d-t3762-108.html

asıl konu burda hortlamıs.TOFASK bu ne ya hurdacılık üstünden yorum yapan zavallı tofas kullanıcıları forumumuzda işiniz gücünüz yok eleştiri yaparsınız ancak.

DEDİM
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: HASAN KIRAÇ
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 135 L

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir