Red Devil (42FE793)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Red Devil (42FE793)

İleti 42FE793 » 11 Nis 2014, 02:09

Merhaba Arkadaşlar
Aracımın Son Hali Biraz Bastık :)
Video İzlemeyi Unutmayın
Yorumlarınızı Bekliyorum...

Eklentiler
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...
Kullanıcı avatarı
42FE793
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre ERBAŞ
Nereden: Konya
Arabanız: Skoda Favorit LX

İleti AG7 » 11 Nis 2014, 19:48

maşaallah.. ALLAh nazardan saklasın. gayet diri duruyor. kazasız belasız sürüşler. tamamen zevk meselesi tabi ki ama, en öndeki etek, önden bakınca abartı olmuş GİBİ. -BENCE- sislerden sonra 2 bakla görünüyo ya, tek bakla olsa, orjinali yani daha bi güzel olurdu sanki...
AG7
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Favorit

İleti SKDFORMAN » 11 Nis 2014, 20:43

Güle güle bin kardeş. Zavk meselesi. Biraz genç işi olmuş. Ben formani özellikle yerden yüksek olduğu için seviyorum. Dağda taşta toprak yolda sıkıntı olmuyo.
Güzel olmuş aracınız. Ön jantlara bi kapak ayarlarsanız iyi olur. Göze batıyo sanki o.
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

İleti 42FE793 » 12 Nis 2014, 22:37

AG7 yazdı:maşaallah.. ALLAh nazardan saklasın. gayet diri duruyor. kazasız belasız sürüşler. tamamen zevk meselesi tabi ki ama, en öndeki etek, önden bakınca abartı olmuş GİBİ. -BENCE- sislerden sonra 2 bakla görünüyo ya, tek bakla olsa, orjinali yani daha bi güzel olurdu sanki...

teşekkür ederim yorum için :) herkes aynı düşünceye sahip bende dahil öndeki liflerin fazla olduğunu düşünüyorum ama en küçük kardeşim böyle seviyor ıssar ettiği için çıkartamıyorum ama az kaldı :) tekrar teşekkürler :)
Kullanıcı avatarı
42FE793
CLASSIC
CLASSIC

İleti 42FE793 » 12 Nis 2014, 22:41

kkkk945 yazdı:Güle güle bin kardeş. Zavk meselesi. Biraz genç işi olmuş. Ben formani özellikle yerden yüksek olduğu için seviyorum. Dağda taşta toprak yolda sıkıntı olmuyo.
Güzel olmuş aracınız. Ön jantlara bi kapak ayarlarsanız iyi olur. Göze batıyo sanki o.

yorum için teşekkür ederim :)
Türkiye' de toplasak belki 25 tane basık favorit yoktur sanırım bizimki de farklılık olsun dedik biraz genç işi oldu haklısınız :) ön jant kapakları var aslında ama bilerek boş bıraktık yeni çelik jant alacağız inş. şimdilik böyle :)
tekrar teşkkrler ;)
Kullanıcı avatarı
42FE793
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir