DİJİTAL LPG GÖSTERGESİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DİJİTAL LPG GÖSTERGESİ

İleti DEDİM » 21 Nis 2014, 11:03

Digital lpg göstergesinin yeni versiyonudur.seven segment display ile ekran boyutu ledli lpg göstergelerinin kutusuna sıgacak sekilde montajı gercekleşmiştir.video dan izleyebilirsiniz.

http://www.dailymotion.com/video/x1q6wd ... rgesi_tech

DEDİM
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: HASAN KIRAÇ
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 135 L

İleti DEDİM » 29 Nis 2014, 17:27

kimse istemıyor galiba yada sistemin ne oldugunu anlayamadınız.hani dijital lpg si istiyorum diyenler nerdesiniz.
DEDİM
CLASSIC
CLASSIC

İleti mr.Karahan » 30 Nis 2014, 19:13

fiyatı nedir?
mr.Karahan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ömür KARAHAN
Nereden: Adana
Arabanız: Rommster

İleti blauzahn » 30 Nis 2014, 22:12

Eline sağlık Hasan kardeş. Çok güzel bir sistem olmuş. Sistemin montajı vb. konular hakkında bilgi verip, son kullanıcıya maliyetinin ne olduğu hakkında bilgi vererek düşünenlere daha iyi yardımcı olabilirsiniz.
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Arabanız: Honda Jazz

İleti DEDİM » 02 May 2014, 20:23

sistemin montajı oldukca basittir.ana devrede 3 adet kablo ile baglantı yapılıyor.artı eksi ve sinyal ucu olmak üzere toplamda üç kablo bulunmaktadır.sensör kısmında ise convertör ile anolog bilgi dijitale cevrilerek ana devreye iletilerek ekranda deponuzda bulunan gazınızı sayısal olarak görmenız saglanmaktadır.cihazımız fiyatı 50 TL DİR.son fiyat bu olup pazarlıksızdır.karbüratörlü sistemler için normal ledli gösterge sökülerek dijital lpg göstergesi takılıyor.montaj için her hangi bir lpg ci rahatlıkla baglayabiliyor.baglantı için sema ve yazı cihaz ile birlikte gönderilmektedir.kargo ücreti alıcıya aittir.normalde ledli lpg anahtarlarındaki gibi benzine alabilme özelligine sahiptir.sıralı sistemler için ise sadece gösterge bazındadır.lcdli degişik versiyonlarımda mevcuttur.
DEDİM
CLASSIC
CLASSIC

İleti kamyoncutanzer » 12 May 2014, 21:15

ŞUNU SORMAK İSTİYORUM SKODA FORMAN ARACIM VAR BU RAKAMLAR KAÇ LİTRE LPG KALDIĞINI MI BİZE GÖSTERECEK...SANIRIM BİR KİŞ DE KAÇ KM DAHA YOL YAPILABİLECEĞİNİ GÖSTEREN BİR GÖSTERGE YAPMIŞTI BUNA BENZER ....PEKİ NASIL TEMİN EDEBİLİRİZ...BİR NUMARA RİCA ETSEK...
kamyoncutanzer
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tanzer
Nereden: Edirne
Arabanız: skoda forman

İleti ahmet444 » 22 May 2014, 21:04

selam göstergeden almak istiyorum nasıl alabilirim sanal pazar,gitti gidiyor,sahibinden com bu sitelerden satış yapabilirmisin
ahmet444
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Malatya

İleti aliservi » 23 May 2014, 12:43

digital veri için yine tanktaki manuel gösterge baz alınıyor tanktaki manuel göstergenin hassasiyeti düşünüldüğünde çokda nokta atışı bir değer vereceğini sanmıyorum ama yine güzel hoş bir gösterge
aliservi
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ALİ SERVİ
Nereden: Eskişehir

İleti DEDİM » 23 May 2014, 17:20

kabul ediyorum tanktaki anolog göstergeden yararlanıyorum.ama sunu unuttun galiba samandıraya baglı sensörün manyetik alanla calıstıgını benım sistemımın de bu manyetik alanı okudugunu ve farklı bir sensörle calıstırdıgımı es gecmişssin.iilaki nokta atısı yapar demıyorum ben aracımda yaklasık 2 yıldır kullanıyorum.hiç bir sıkıntısını görmedim.ekran üstünde calısmalarım halen devam ediyor.ne kadar küçültebilirsem o kadar mutlu oluyorum.lcd ekran olarak da sistem mevcur bir sekilde calısmasına devam ediyor.
DEDİM
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir