SKODA FORMAN ' A RADYO - TEYP VE HOPARLÖR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA FORMAN ' A RADYO - TEYP VE HOPARLÖR

İleti berkanttfk » 07 May 2014, 10:08

MERHABA ARKADAŞLAR SKODA FORMAN ' IMIN ÜZERİNDE ÇOOOOOOK ESKİ BİR SONY KASETÇALAR TEYB VAR VE BEN BU TEYBİ DEĞİŞTİRİP GÜZEL BİR SES SİSTEMİ ALACAĞIM ( USB GİRİŞLİ TEYB )
ÖNERİSİ OLAN VARMI YADA DAHA ÖNCE FORMAN VE FAVORİTTE KULLANMIŞ ARKADAŞLAR VARMIDIR ??

berkanttfk
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: BERKANT TÜFEKÇİOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: SKODA FORMAN

İleti favorit55 » 07 May 2014, 13:23

favorit55
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fatih
Nereden: Samsun
Arabanız: favorit

İleti blues84 » 07 May 2014, 15:54

Hoparlörlerin aynısı bende var ama JVC marka(!).. Biri de nasıl olduysa patladı heralde sesi açınca bozuyor.
Tavsiyem bunlardan daha büyük hoparlör almayın yoksa pandizota ağır geliyor, kasislerde lap lap ses yapmasın.
Teybim de JVC, USB li değil ama cd li... Nerden baksan 150 şarkı alıyor; hem de maxi single'lardan.. 2 şarkı bitene kadar işyerine varıyorum.
Kullanıcı avatarı
blues84
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Edirne
Arabanız: Favorit 135 L

İleti berkanttfk » 07 May 2014, 15:54

teşekkürler...
berkanttfk
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: BERKANT TÜFEKÇİOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: SKODA FORMAN

İleti SercanYKT » 14 May 2014, 17:34

Benim ana ünitem Navitech CDT 6800 UDT. Ufacık ekranından film izlememe yardımcı oluyor sağ olsun
Ön kapılarda sunny 13 cm hoparlör, arka pandizotta ise 6x9 3 yollu navitech hoparlör var. Ses gelsin istiyorum diyosan, iyi. Ama yok ben keyifle müzik dinlemek istiyorum diyosan, çok avantajlısın araban sw. Arka pandizotu değiştirip kompenant takımı ve oval takım ile destekleyebilirsin. Hıı bu arada, teybim satılık haberin olsun
SercanYKT
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sercan YAKUT
Nereden: İzmir
Arabanız: Favorit

İleti ahmtozn » 15 May 2014, 14:14

merhaba oto ses sistemleri mağazasında çalışıyorum bütçeniz ne ise ona göre uygun bir pioneer yada sony teyp ayarlayabilirim kolonlarda mevcut
ahmtozn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet Özen
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Favorit Blackline

İleti Onur » 15 May 2014, 21:34

Bende alpine teyp var kolonlar sony oval önlerdede 13 cm sony var hepsi buradan aldım kolonları onkapı döşemelerini 13 lük pançla deldinmi lap die oturuyo kablolama işi yaparım dersen teybide sony al kendin yap montajı ses olayınıda sorarsan bende süper oldu bas kalite süper montaj öle karışık bi iş değil teypde sarı ve kırmızı kablo + siyah şase - olarak bağlican normalde kırmızıya kontaktan + vermen gerekir sen karar ver yardımcı olurum...
Onur
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ONUR SERGÜL
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir