destek ve bilgi istiyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

destek ve bilgi istiyorum

İleti jambuzz » 22 May 2014, 20:14

değerli arkadaşlar, 94 favorit marka aracımın bir sorununu fark ettim daha doğrusu bu bir sorun mu bilmiyorum. aracımın radytaör suyu ısınıyor ama gösterge dipte ki kesik cizgide duruyor artık kaynama noktasına gelecek nerdeyse gösterge ancak yarıya yaklaşıyor ve çok çok ısınınca artık fan açıyor. bunun sebebi nedir neyi değiştirmem ya da baktırmam gerek, fanın daha önce açılması için ne yapmam gerek. radyatör müşürünün üzerinde 88-68 yazıyor.bir destek verirseniz sevinirim.

jambuzz
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: FERHAT BALDAN
Nereden: Ankara
Arabanız: FAVORİT

İleti favorit55 » 23 May 2014, 12:13

jambuzz yazdı:değerli arkadaşlar, 94 favorit marka aracımın bir sorununu fark ettim daha doğrusu bu bir sorun mu bilmiyorum. aracımın radytaör suyu ısınıyor ama gösterge dipte ki kesik cizgide duruyor artık kaynama noktasına gelecek nerdeyse gösterge ancak yarıya yaklaşıyor ve çok çok ısınınca artık fan açıyor. bunun sebebi nedir neyi değiştirmem ya da baktırmam gerek, fanın daha önce açılması için ne yapmam gerek. radyatör müşürünün üzerinde 88-68 yazıyor.bir destek verirseniz sevinirim.

Anladığım kadarıyla fanın geç acıyor bunun için fan müşürünü değiştirsen sıkıntın çözülecektir ben fan müşürünü 80-85 iki kademeli kullanıyor. Şuanda yaz döneminde olduğumuzdan 80 derece kullanıyorum termostatta 74 lük hararet sıkıntım olmuyor. Birde fan müşürünü orj. polonun fan müşürünü kullanıyorum favoritin değil daha sağlıklı daha güvenilir oluyor. Fiyatı 25 tl
favorit55
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fatih
Nereden: Samsun
Arabanız: favorit

İleti sainz » 23 May 2014, 12:16

jambuzz yazdı:değerli arkadaşlar, 94 favorit marka aracımın bir sorununu fark ettim daha doğrusu bu bir sorun mu bilmiyorum. aracımın radytaör suyu ısınıyor ama gösterge dipte ki kesik cizgide duruyor artık kaynama noktasına gelecek nerdeyse gösterge ancak yarıya yaklaşıyor ve çok çok ısınınca artık fan açıyor. bunun sebebi nedir neyi değiştirmem ya da baktırmam gerek, fanın daha önce açılması için ne yapmam gerek. radyatör müşürünün üzerinde 88-68 yazıyor.bir destek verirseniz sevinirim.

Hararet gösterge müşiri bozuk olabilir.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir