favorit silecek motoru sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favorit silecek motoru sorunu

İleti jambuzz » 25 May 2014, 20:34

SELAM ARKADAŞLAR,
94 FAVORİT ARACIMIN SON ÜÇ HAFTADIR SİLECEKLERİ BİR ÇALIŞIYOR BİR ÇALIŞIYOR BİR ÇALIŞMIYOR. DAHA ÖNCE BU SORUNU YAŞAYAN YA DA BİLGİSİ OLAN VARSA BİR EL ATINDA ÇÖZEYİM ŞU SIKINTIYI ALLAH AŞKINA...

jambuzz
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: FERHAT BALDAN
Nereden: Ankara
Arabanız: FAVORİT

İleti ahmetim85 » 25 May 2014, 22:16

silecekleri camdan kaldırıp dene bi normal çalışıyorsa motorun kömürleri bitme noktasına gelmiştir
Kullanıcı avatarı
ahmetim85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet sonkur
Nereden: İzmir
Arabanız: doğan sl

İleti favorit55 » 26 May 2014, 07:31

Aynısı başıma geldi yağmurlu havada 1 saat bıraktı beni yolda sorunu şasi düzgün iletim yapmadığından bazen çalışıyor bazen çalışmıyordu seninkiside oyle olmuş olabilir şasiyi ordan sök başka yere tak bence sorunun çözülecek.
favorit55
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fatih
Nereden: Samsun
Arabanız: favorit

İleti jambuzz » 26 May 2014, 20:22

ne yapacam anlamadım ki?
jambuzz
CLASSIC
CLASSIC

İleti ekol29 » 26 May 2014, 22:47

kardeş kaputu aç bir mekanizma var onu fazla zorlamadan anahtar ile tam camın alt kısmına denk geliyor cam motoru onu anahtar ile sök motoru kablo soketlerinden ayır güzelce çıkart biraz tozlu ve yağlı olabilir eldiven olsun elinde onu çıkart motorunu aç içini güzelce sök eksenk bir malzeme benimkini zamanında söktüğümde içinde gresyağı galiba donmuş özelliğini yitirmiş odun gibi çalı çırpı gibi içini sarmıştır temizledim hafif bir gres yağı sürüp taktım sorun çözdüm tıkır tıkır çalıştı bir diğer ise kolunda olabilir ona pek karışmak istemem ben çok sıkıntı çektim far sinyal kolundan en temizi ya çıkma yada sıfırını alıp takmak diye düşünüyorum :D yardımcı olabildi isem ne mutlu bana ;)

,SÜPER BİŞİ

ekol29
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yunus mustafa demirhan
Nereden: Gümüşhane
Arabanız: skoda süperB

İleti jambuzz » 01 Haz 2014, 05:02

bunu deneyebilirim yardım için teşekkürler
jambuzz
CLASSIC
CLASSIC

İleti ercanduzce » 01 Haz 2014, 20:47

AYNI SORUNU BENDE YAŞADIM. SİGORTA KUTUSUNU AÇ SİGORTALARI HAFİF OYNAT ÇALIŞMAYA BAŞLARSA TABLANIN ALTINDA LEHİMLERİ ÇATLAMIŞTIR. YADA SİGORTA SOKETLERİNDE PROBLEM VARDIR. KOMPLE SÖKTÜM ÇATLAYAN LEHİMLERİ YENİDEN YAPTIM SORUNUM DÜZELDİ. SENİNDE AYNI SORUNUN ÇIKARSA TABİİKİ BUNU YAPABİLMEN İÇİN OTO ELEKTRİK VE ELEKTRONİKTEN ANLAMAN LAZIM YOKSA SANAYİİCİLERİN ELİNE DÜŞERSİN
ercanduzce
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ercan düzce
Nereden: Erzincan
Arabanız: forman 135L

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir