hararet sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

hararet sorunu

İleti kurtoğlu11 » 18 Haz 2014, 21:51

arkadaşlar bir haftadadır bir sıkıntım var hararet tam ortaya geliyor ara sıra geçiyor su artık su bidonunda fokurduyor ama fan açmıyor daha önce göstergedeki kesik çizgiyi az geçince açıyordu şimdi açmıyor havalardan diye önemsemedim ama bugün çalıştırdım yine aynı fokurduyor ama fan açmıyor termostatın orası çok sıcak ama hararet müşürünün orası ılıyor ama ısınmıyor sizce termostat mı açmıyor fanı radyatör ılık devirdaim olmuyor gibi geldi contayı yaktıkmı acaba yağ da kremsilik yok ama yağ kapağında arabayı aldığım 1 yıldır var.

kurtoğlu11
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Bilecik
Arabanız: favorit lx

İleti ahmetim85 » 18 Haz 2014, 22:01

kurtoğlu11 yazdı:arkadaşlar bir haftadadır bir sıkıntım var hararet tam ortaya geliyor ara sıra geçiyor su artık su bidonunda fokurduyor ama fan açmıyor daha önce göstergedeki kesik çizgiyi az geçince açıyordu şimdi açmıyor havalardan diye önemsemedim ama bugün çalıştırdım yine aynı fokurduyor ama fan açmıyor termostatın orası çok sıcak ama hararet müşürünün orası ılıyor ama ısınmıyor sizce termostat mı açmıyor fanı radyatör ılık devirdaim olmuyor gibi geldi contayı yaktıkmı acaba yağ da kremsilik yok ama yağ kapağında arabayı aldığım 1 yıldır var.
merhaba termostat açmadığı için müşüre sıcak su gelmeyip fan açmasını engelliyor aksatmadan termostatı değiştirin
Kullanıcı avatarı
ahmetim85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet sonkur
Nereden: İzmir
Arabanız: doğan sl

İleti kamyoncutanzer » 23 Haz 2014, 22:25

ve içeriye fan için bir düğme yaptırın ki istediğiniz zaman açabilesiniz...kendisinin fan açmasına pek güvenmeyin...
kamyoncutanzer
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tanzer
Nereden: Edirne
Arabanız: skoda forman

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir