FORMAN ÖN KAPI HOPARLÖR MONTAJI VE KAPI DÖŞEMESİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FORMAN ÖN KAPI HOPARLÖR MONTAJI VE KAPI DÖŞEMESİ

İleti ercanduzce » 24 Haz 2014, 22:11

ARKADAŞLAR BENDE 92 MODEL SKODA FORMAN MARKA ARACIM VAR. HOPARLÖR MONTAJINDA YER SORUNU VARDI. BENDE ÖN KAPILARDAKİCEPLERİ KISALTIP ORTAYA ÇIKAN BOŞLUĞA HOPARLÖR MONTAJI YAPTIM.DÖRT KAPIYADA DAHA SONRA DÖŞEME YAPTIM HOŞ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN PAYLAŞMAK İSTEDİM. BELKİ AYNI SORUNLARI YAŞAYANLAR VARSA ÖRNEK TEŞKİL EDERK FİKİR VEREBİLİR.

Eklentiler
DSC_0210.jpg
DSC_0211.jpg
ercanduzce
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ercan düzce
Nereden: Erzincan
Arabanız: forman 135L

İleti favorit55 » 25 Haz 2014, 07:48

bence hoş olmuş. Cepleri nasıl yaptın ayrıca benim kapı kartonları kapıları açıp kapattıkça kapı kartonları sürekli cıkıyor silikonla yapıştırsam mı?
favorit55
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fatih
Nereden: Samsun
Arabanız: favorit

İleti ercanduzce » 25 Haz 2014, 17:30

KAPILARIN MDFLERİ ÜZERİNE KAPLAMAYI YAPARKEN, FIRÇAYLA BALİ SÜRDÜM. DAHA SONRA GERDİREREK KUMAŞI YAPIŞTIRDIM. BENİMKİLERDE ÇIKIYORDU. AKILLI MATKAP UÇLU VİDA İLE HEPSİNİ SABİTLEDİM. VİDALAR GÖRÜNMESİN DİYE MOBİLYACIDAN KAPAK ALDIM. BU KAPAKLAR İKİ PARÇA ALT PARÇANIN İÇİNDEN VİDAYI VURDUKTAN SONRA ÜST KAPAK DİŞLİDİR, ÇEVİREREK VİDANIN ÜSTÜNE KAPANIYOR. CEPLERİDE ORTADAN KESEREK BİR PARÇA ORTADAN KESTİM VE ÇIKARDIM. TEKRAR İKİLİ KARIŞIM SERT YAPIŞTIRICILAR VAR (EPOKSİ YAPIŞTIRICI) ONUNLA TEKRAR YAPIŞTIRIP ÜZERİNE KUMAŞ KAPLADIM BÖYLECE EK YERİ BELLİ OLMADI. KULLANDIĞIM KUMAŞ İSE ARKASI İNCE SÜNGERLİ OTO DÖŞEME KUMAŞIDIR.(GENELDE KOLTUK ÖRTÜSÜ YAPIMINDA KULLANILIR) BÖYLELİKLE ARKA YÜZDEKİ BALİ KUMAŞIN ÖN YÜZÜNE LEKE ÇIKARMADI. MDF Yİ SAKIN DEDİĞİNİZ GİBİ SİLİKONLAMAYIN, KİLİT ARIZA VE BAKIMLARINDA SIKINTI YAŞARSINIZ.
Eklentiler
DSC_0210A.jpg
ercanduzce
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ercan düzce
Nereden: Erzincan
Arabanız: forman 135L

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir