rampayai cikarken on taraftan gelen ses

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

rampayai cikarken on taraftan gelen ses

İleti tdogan2014 » 29 Haz 2014, 14:28

S.a arkadaslar aracim favorit 92 model rampayi cikarken on taraftan ses ugultu geliyor .kimileri aks diyor kimisi motor kulagi diyor.telefonda ustaya soruyorum akslara bakmam gerek diyor .aks isciligi pahali bende guvenemeyip araci goturmuyorum.akslara baktigimda korukleri yirtilmaktan ziyade yerinden cikmis bilyeler gorunuyor .yardimlarinizi bekliyorum..

tdogan2014
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Kayseri
Arabanız: skoda favorit

İleti blues84 » 29 Haz 2014, 19:31

Yolda giderken ön takımda arıza kazaya sebep olabilir veya çektirmek zorunda kalabilirsiniz. Zaten kendi başınıza veya buradan alacağınız yardımla yapabileceğiniz bişey değil, aracı kaldırmak gerekebilir. Sadece çekiciye 500- veya bin lira vermektense 80- 100 liraya işçilik dahil hallettirebileceğiniz bir sorundur.
Arada sırada yapıyor, binde bir yapıyor diye görmezden gelmeyiniz, sonuçta canımızı koyup taşıyoruz.
Kullanıcı avatarı
blues84
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Edirne
Arabanız: Favorit 135 L

İleti hikmetagca » 30 Haz 2014, 04:02

aynı ses benim araçtada vardı hatta normal bi kalkışta bile ses çıkartıyodu ki yokuşta baya ses geliyodu aynen ustanın biri akslardan geliyo deyip durdu başka bi ustaya gittim baktı motor kulakçığı gitmiş değiştirdik şimdilik sorun yok ses falan kalmadı.
hikmetagca
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ağca
Nereden: Hatay
Arabanız: skoda favorit 136L

İleti amaninmb » 30 Haz 2014, 08:30

Yaptırın.
Bendede sola dönerken yapıyordu. yaklaşık 6 ay hiç takmadık sonra Karaman'dan Konya'ye gelirken bi kütüledi sağda buldum kendimi. Bi kamyon kasasına atıp geldik Konya'ya.
Şükür ki hızlı değildim...
Yaptırın sonucu kötü oluyor.
Kullanıcı avatarı
amaninmb
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet
Nereden: Konya
Arabanız: 93 Favo Prima - 94 Favo GLX - 98 Felicia glxi

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir