Aslan parçam ameliyata giriyo.... :)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Aslan parçam ameliyata giriyo.... :)

İleti AG7 » 06 Tem 2014, 21:16

arkadaşlar mrb. yarın favomu ustanın ellerine bırakıyorum. hani size usta 1000-1300 arası tutar dedi demiştim ya. aynı sokakta bi başka favo ustası vardı. onu ilk önce tavsiye etmişlerdi ama gitmemiştim. dün telde görüştüm. konuştum. 1000 TL yi bile bulmaz dedi. altı üstü piston gömlek segman değiştircez dedi.. duruma göre bakarız subap takımı değişcek olursa deiştirirz deilse kalsın. ama alt takım canavar gibi olupta üst taraf zayıf kalmasın dedi. işçilik parça herşey içinde 800-1000 arası olur dedi. zaten ben sana listeyi çıkarırım. uygun gördüğün yerden parçaları al gel dedi. ben bu piyasadaki 2000 TL den bahseden ustaları anlamıyorum artık.

Bunların yanında baskı balatam sağlam.. en önemlisi sizlerinde söylediği YAĞ POMPASI - BENZİN OTOMATİĞİ - BENZİN KESİCİSİ -TRİGER ZİNCİRİ - SU HORTUMLARI - FELİCİA FANI (DAVLUMBAZLI) değiştiricem. başka aklınıza gelen, şu önemlidir değişmesinde fayda var dediğiniz bi parça varsa yazıverin, kendime liste oluşturuyorum.. şimdi söz sizde :) bu arada PGS takımını "yenmak" alıcam arkadaşlar goetze çok pahalı. hem yenmakta kendini kanıtlamış bi şirket haline çoktan gelmiş..

AG7
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Favorit

İleti jambuzz » 07 Tem 2014, 07:32

Eğer aracını sıfır ayarında yapmak istiyorsan tüm müşürleri ve devirdaim i de değiştirmen gerek
Ayrıca v kayışı marş kömürünü ve dişlilerini de değiştir bence
jambuzz
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: FERHAT BALDAN
Nereden: Ankara
Arabanız: FAVORİT

İleti AhmetH » 09 Tem 2014, 15:08

Ilk yag yagcidan alacaginiz acik ucuz duz 10numara yag olsun yeni toplanan motor isinip yarim saat calisinca lifte kaldirip yagi bosaltip filitreyi degistirin mumkunse bu yarim saati rolantide oldugu yerde degilde sanayinin icinde sokaklarda gezerek fazla uzaklasmadan gecirin.
Bunun faydasina inanmayip masraf gozuyle bakan ustaniz varsa hangi yagi koyduysa 100km sonra onu ve filitreyi degistirin.
Yeni toplanan motorun pisligi capagi vs cok cok erken dokulur bunlarla dolu yagi uzun tutmayin.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir