Ateşleme beyni Hk..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ateşleme beyni Hk..

İleti Onur » 16 Ağu 2014, 10:41

Arkadaşlar başımdan geçen bir olay daha 15 önce distribütör + ateşleme beynini değiştirdim aracım yolda giderken elektriği kesiyordu stop ediyordu bobin değişmedi kolay kolay bozulmaz dedi usta nese bi antalya ist yolculuğundan sonra geldiğimde araba trafikte stop etti çalışmadı (allahtan uzun yolda bırakmadı beni) ne yaptık ne ettik yok ustayı aradım sağolsun geldi bobine kadar elektrik geliyor parçaları kontrol ettik beyinde sıkıntı var değiştirdik sorun düzeldi fakat bu parça orjinal değil ve orjinali yok yani her an herzaman yanında yedekle gezmek gerekiyor hemen bozulabiliyor

Benim asıl sormak istediğim bu parça orjinal değil yokta ztn bunun yerine orjinal olan bi başka arabanın ateşleme beynini kullanamazmıyız yani sağlam olsun orjinal parça çamurdanda olsa orjinalin farkı oluyor yorum ve görüşe açıktır.. parça aşağıda

Eklentiler
cache_500_1__i_6320064_EQN.jpg
parça bu
cache_500_1__i_6320064_EQN.jpg (46.04 KiB) 900 defa görüntülendi
Onur
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ONUR SERGÜL
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia

İleti hakan48 » 16 Ağu 2014, 11:09

Bu Üründe Nart Sorunsuzdur. Nart Markanın 2 Ürünü Var Piyasada Ankara Üretimi Olan Resimde Görülen Üründe Sorun Yaşamazsınız. Diğer Vika Kardes vs Ateşleme Beyinlerinde Arıza Çıkabiliyor.Fakat Nartta Sorun Yok
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti Onur » 16 Ağu 2014, 12:45

bende ilk vika takıldı şimdi takılan kardeş üstünde germany yazıyor ne kadar sağlıklı bilemem inş yarıyolda bırakmaz ilk fırsatta nartla değiştiririm olmazsa elinizde varmı sizin bu dediğin ürün bide bobindende şüpeleneyirom onda bi arıza varsa eğer ateşleme beynini de etkiliyo olabilir bu tabi benim düşüncem ...
Onur
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ONUR SERGÜL
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia

İleti sainz » 16 Ağu 2014, 21:50

Favorit' e 2004' te takmıştım fotoğraftakinden ve 2-3 ay önce satana kadar da hiç sıkıntı çıkartmamıştı.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti phenomx3 » 25 Ağu 2014, 06:52

NART al sıkıntı yaşamazsın ben aldım kullanıyorum. otoyedekparçacımdan almıştım. geçen buradaki parçacımda gördüm 50 tl dedi. ben 29 tl almıştım.
Ben şöyle bir prensip edindim. elektrik elektronik aksamla ilgili parçalarda vika,kardes,nova gibi çinlileri asla kullanmam. mekaniklerde de mecbaur kalırsam ancak kullanırım.
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir