SATELLİTE MARKA YEDEK PARÇA

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SATELLİTE MARKA YEDEK PARÇA

İleti phenomx3 » 02 Oca 2015, 01:40

ARKADAŞLAR SATELLİTE MARKASI İLE İLGİLİ BİLGİSİ OLAN VAR MI. AKS KAFASI ARARKEN BİR SİTEDE BULDUM VE BİRAZ ARAŞTIRDIM AMA KALİTESİNİ KULLANIP TEST EDEN VARMI. FİRMA İLE İLGİLİ BİLGİLER AŞAGIDA.

SAB Group faaliyetlerine Hollanda'da 2001 de kurmuş olduğu SAB Trading B.V. ile başlamıştır. SAB Trading B.V. uydu alıcıları, uydu antenleri, montaj malzemeleri ve aksesuarları, lnb ler, koaksiyel kablolar, multi switch, diseqc switch, motor ve uydu sistemleri ile ilgili ürünlerin dünya pazarlarına satış faaliyetlerini yürütmektedir.

SAB Group 2004 yılında SAB Elektronik Makina ve Dayanıklı Tüketim Malları San. Tic. A.Ş. unvanı ile Türkiye’de üretim faaliyetlerine başlamış, şirket felsefesi olarak belirlediği yenilikçi yaklaşımıyla yatırımlar yaparak kapasitesini artırmayı hedefleyerek 2008 yılında kendine ait modern fabrikasını kurmuştur. Müşteri isteklerini hızlı ve yüksek kalitede karşılamak için tesis bünyesinde ar-ge, kalıp üretim, tam otomasyona sahip elektro galvaniz ve çinko fosfat kaplamalı elektrostatik toz boya ünitelerine de yer vermiştir.

Teknolojisini yenileyen, dış pazarlara erişim olanaklarını ve rekabet gücünü artıran Sab Group, kendi markası veya müşteri taleplerine bağlı esnek uygulamalarıyla Ofset Uydu Antenleri, Uydu Anteni Montaj Malzemeleri ve Uydu Anteni Aksesuarları gibi ana ürün gruplarında üretim yapmaktadır.

SAB Group, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı sayesinde başta Avrupa pazarı olmak üzere ulusal ve uluslararası pazarlarda geniş kabul görmektedir. Üretiminin %90 dan fazlasını başta Hollanda, Almanya, Belçika, Batı Avrupa olmak üzere Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine ihraç etmektedir.

SAB Group 2012 yılı içerisinde rot başı, rotil, rot kolu, salıncak kolu, çeki kolu, stabilizer kolu gibi binek, hafif ticari ve ağır vasıtalar için alt yapı parçalarını üretmek maksadıyla yatırım kararı almıştır. Alt yapı çalışmaları ve son teknoloji makine yatırımlarını tamamlayarak 2014 yılının son çeyreğinde Sab Otomotiv Yedek Parça Metal Makina San. ve Tic. A.Ş unvanı ve Sab Otomotiv markası ile süspansiyon ve direksiyon parçalarının üretimine başlamıştır.

Deneyimli ve eğitimli teknik ekibi, son teknoloji makine parkı, esnek üretim prosesi, geniş ürün yelpazesi ile kusursuz müşteri memnuniyetini ana hedefi olarak gören Sab Otomotiv ulusal, uluslararası ve yenileme pazarlarının (Aftermarket) aranan markası olma yolunda emin ve sağlam adımlarda yürümektedir.

http://www.satellite.interotomotiv.net/
 
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE
 
İleti: 585
Kayıt: 23 Ağu 2011, 19:48
Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

Favorit & FormanKimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir