Ön göğüsü sökmek istiyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ön göğüsü sökmek istiyorum

İleti karamani44 » 11 Oca 2015, 23:22

Arkadaşlar 1992 model Forman 135 L aracımı yeni aldım. ön göğsü sökmek istiyorum ama altından kalkabilirmiyim geri takabilirmiyim ya da tırnaklarını kırmadan çıkarabilir miyim? sökme amacım ise hem tamiratını yapmak (Onarım ve boya gibi) hem de önden gelen sesi azaltmak için firex ve yanılmıyorsam bitüself adındaki ses yalıtım bandını çekmek. Tecrübesi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Ayrıca göğüs ya da konsol dizaynı hoşuma gitmedi. sökmüşken başka bir model ya da herhangi bir aracın ön göğüsü bu araca uyar mı?
Biliyorum fazla soru sordum

karamani44
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Malatya
Arabanız: forman 135 L

İleti aslan_1960 » 12 Oca 2015, 00:08

Mehmet bey öncelikle aramıza hoş geldiniz,arabanızı kazasız belasız iyi günlerde kullanın.
aslan_1960
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sarper Yalçınkaya
Nereden: Aydın
Arabanız: Skoda forman glx

İleti karamani44 » 12 Oca 2015, 00:38

aslan_1960 yazdı:Mehmet bey öncelikle aramıza hoş geldiniz,arabanızı kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

teşekkürler
karamani44
CLASSIC
CLASSIC

İleti toyota » 12 Oca 2015, 06:43

karamani44 yazdı:Arkadaşlar 1992 model Forman 135 L aracımı yeni aldım. ön göğsü sökmek istiyorum ama altından kalkabilirmiyim geri takabilirmiyim ya da tırnaklarını kırmadan çıkarabilir miyim? sökme amacım ise hem tamiratını yapmak (Onarım ve boya gibi) hem de önden gelen sesi azaltmak için firex ve yanılmıyorsam bitüself adındaki ses yalıtım bandını çekmek. Tecrübesi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Ayrıca göğüs ya da konsol dizaynı hoşuma gitmedi. sökmüşken başka bir model ya da herhangi bir aracın ön göğüsü bu araca uyar mı?
Biliyorum fazla soru sordum

Bunu hiç yapmadım ama sökülür.Yılların verdiği güneş ve soğuk ile gevriyen plastik aksamlarda kırılma meydana gelebilir onun için nerelerde vida tırnak var iyi bilmek gerek.
Gökteki yıldızı ALLAH yerdeki yıldızı Almanlar bulmuştur.
Kullanıcı avatarı
toyota
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Skoda Felicia

İleti karamani44 » 12 Oca 2015, 11:08

toyota yazdı:
Bunu hiç yapmadım ama sökülür.Yılların verdiği güneş ve soğuk ile gevriyen plastik aksamlarda kırılma meydana gelebilir onun için nerelerde vida tırnak var iyi bilmek gerek.

onların yerlerini görsel olarak tarif edecek olan olsa çok sevinirim. Birde ben kablolardan korkuyorum acaba işin içinden çıkabilirmiyim=))))))))))
karamani44
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir