skodaşk kardeşliği 2 sorum olucak

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skodaşk kardeşliği 2 sorum olucak

İleti AG7 » 06 Şub 2015, 20:46

Mrb dostlar...1. Sorum şu. Kapılarimda boşluk var. On kapilarimda.kapiyi acip yukari asagi kanirttigimda tik tik ediyor. Bunu kendim yapabilir miyim mentselerden?

2. Sorum. Kaputum acilmiyor. Nedeni ise kolu çekince kol epey bi mesafe aliyor ama acmiyor. Pense ile içerden teli çekiyorum anca ozaman. Tel mi gevşedi acaba. Kaputun içindeki damaktan teli kurtarip biraz kesip gerginlestirip damağa taksam faydasi olur mu? İlginiZ için şimdiden teşekkür ederim

AG7
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Favorit

İleti eskişehirskodaustası » 06 Şub 2015, 23:52

tavsiyem bulunduğunuz ildeki güzel bir kaportacıya gidin ve yaptırın.
eskişehirskodaustası
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Eskişehir

İleti toyota » 07 Şub 2015, 00:04

Aracınız baya toplu olmalı bunlara kaldıysa sorun :) Neyse kapı pimleri değişmesi için yeni kapı pimi alıp üzerinden çakarak yenileyebilirsiniz.Bunun için çekiç ve araya demir malzeme gerekli ve WD 40 böylece eski pim alttan çıkarken yenisi takılıyor bu şekilde yapmışlardı faormanımız da kaput teli için yorum yapmak zor anladığım kadarı ile kaput teli bol geliyiyor ve içerideki mandalın çekme mesafesi yetmiyor pense ile destekleyip açıyorsunuz sizinde yazdığınız gibi gerginleştirebilirseniz sorun çözülebilir ama kaputun geçtiği yerdeki mekanizma da da sorun oalbilir yağlanıp iyice incelenmeli kaput teli durduk yere uzamaz çünki. Hadi el fren teli olsa neyse.
Gökteki yıldızı ALLAH yerdeki yıldızı Almanlar bulmuştur.
Kullanıcı avatarı
toyota
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Skoda Felicia

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir