k.eli, tekirdag,istnbul avrpa tarafinda skoda ustasi araniyo

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

k.eli, tekirdag,istnbul avrpa tarafinda skoda ustasi araniyo

İleti yuksel53 » 15 Mar 2015, 13:50

büyükçekmece eski sanayide mümin usta var ergün oto 1 ay önce conta salıncaklar direksyon kutusu tamiri amortisör değişimi yaptı 10 numara ustadır halden de anlar.

yuksel53
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: skoda favorit

İleti cebi » 15 Mar 2015, 15:45

Ahmet BALKANCI yazdı:Erdinç ÇEBİ bey. Yazılanları okudum. Ustaları tanıyorum. Tekirdağ 100. yıl san. Sitesinde skoda ustası var, sorununuzu orada niye halletmiyorsunuz.

Ben bir tane skoda ustası tanıyorum corluda, onuda bu sıte sayesınde tanıdım, ve baska ustalarıda tanımak ıcın burda yazıyorum skoda ustası olupta bu sıtede yazan ustalarımız var hem fiyat bilgisi acısından hemde işçilik açısından tavsiye üzerine arastırma amaclı burda yazıyorum, ''sorununuzu orda neden halletmıyorsunuz'' sorusunada cevap olarak '' her yerde skoda ustası var ama hangisi iyi hangisi kötü, hangisi ucuz hangisi pahalı, ben bilmiyorum'' diyebilirim ancak :) ve öğrenmek için bu konuyu actım, tekirdağada uğrayacağım ordanda bi fiyat alacağım, k.elinede 2 haftada bir gidiyorum orda usta varsa ordada yaptırabılırım, yeterki fiyat uygun olsun.
cebi
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdinc Çebi
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Favorit BlackLine

İleti cebi » 15 Mar 2015, 15:47

yuksel53 yazdı:büyükçekmece eski sanayide mümin usta var ergün oto 1 ay önce conta salıncaklar direksyon kutusu tamiri amortisör değişimi yaptı 10 numara ustadır halden de anlar.

hocam fiyat olarak conta değişimi ne kadara patladı, halden anlamasıda guzel cok masraf cıkacak bu araca.
cebi
CLASSIC
CLASSIC

İleti cebi » 17 Mar 2015, 02:14

Bugun kırklareli'nden 2 ustadan fiyat aldım sadece işçilik için biri 400 diğeride 450 dedi arkadaslar, zincir+silindir conta+ teker bilyası, malzemeleri ben alacağım sizce nasıl? salı gunu yanı yarınde corludaki ustalardan fiyat alacagım.
cebi
CLASSIC
CLASSIC

İleti yuksel53 » 17 Mar 2015, 14:48

cebi yazdı:
yuksel53 yazdı:büyükçekmece eski sanayide mümin usta var ergün oto 1 ay önce conta salıncaklar direksyon kutusu tamiri amortisör değişimi yaptı 10 numara ustadır halden de anlar.

hocam fiyat olarak conta değişimi ne kadara patladı, halden anlamasıda guzel cok masraf cıkacak bu araca.

conta takımı 55 lira 50 lira rektefeciye verdim taşlama olmadı sadece silindi. 150 lira da işçileğe verdim 4 saatte bitti.
yuksel53
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: skoda favorit

İleti cebi » 20 Mar 2015, 02:35

Corludada bir iki yerden fiyat aldim en uygunu butun herseye sadece iscilik 300-350 lira alirim dedi, silindir contasi+zincir degisimi+ on teker bilyasi, ama adamin onumuzdeki 10 gunu dolu, 9-10 gun sonra bi ugra dedi, galiba bu ustaya yaptiracagim hem uygun fiyat verdi hemde adamin musterisi bol, gittigimde 2 tane araba lifteydi 3 taneside yerde yatiyo tamir ediyolardi, bu kadar masteri yaniliyo olamaz dedim kendi kendime, siz ne diyosunuz arkadaslar, birde bu bakima parca olarak, takim conta+zincir seti+ teker bilyasi+ 4 litre yag, antifiriz, baska ne lazim
cebi
CLASSIC
CLASSIC

İleti toyota » 20 Mar 2015, 20:05

Başka bir şey gerekme sanirim yağ filitresi ve hava filitreside ilave et uygun fiyat neresi o dediğin yer çebi bileyim belki benimde işim düser. Bilgim olsun
Gökteki yıldızı ALLAH yerdeki yıldızı Almanlar bulmuştur.
Kullanıcı avatarı
toyota
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Felicia

İleti cebi » 21 Mar 2015, 08:42

toyota yazdı:Başka bir şey gerekme sanirim yağ filitresi ve hava filitreside ilave et uygun fiyat neresi o dediğin yer çebi bileyim belki benimde işim düser. Bilgim olsun

Ozcan ozel oto servisi adresi bilmiyorum ezbere gidiyorum, baski balatayida ona degistirtmistim 150 lira almisti isciige, opetin alt yolundan girince ilerde 4 yol varya gobek ordan sanayiye giriyosun yanlis hatrlamiyosam 4 blok assagida sag taraftaki arada kaliyor,
bugun onlere ikitane sifir lastk almaya gidecegim tekrar yerine bakar yazariim
cebi
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir