favorit benzin otomatiği benzin kaçırıyor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favorit benzin otomatiği benzin kaçırıyor

İleti debrelim03 » 21 Mar 2015, 09:24

Allahım bu günümüze çok şükür bi tarafını çözdük derken bi tarafından bişey çıkıyor aractan benzin kokusu gelmesi üzerine baktığımda radyatörün önünde ki otomatikten aşağı doğru benzin damladığını gördüm hortumlardan veya giriş çıkışlardan damlamıyor gibi duruyor
1 -bu otomatiği kendim sökebilirmiyim
2-sökersem aşağı yağ dökülürmü
3-tamiri olurmu tam olarak neresinden kaçırabilir
yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

debrelim03
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: serdar
Nereden: Denizli
Arabanız: favorit

İleti hakan48 » 21 Mar 2015, 09:57

debrelim03 yazdı:Allahım bu günümüze çok şükür bi tarafını çözdük derken bi tarafından bişey çıkıyor aractan benzin kokusu gelmesi üzerine baktığımda radyatörün önünde ki otomatikten aşağı doğru benzin damladığını gördüm hortumlardan veya giriş çıkışlardan damlamıyor gibi duruyor
1 -bu otomatiği kendim sökebilirmiyim
2-sökersem aşağı yağ dökülürmü
3-tamiri olurmu tam olarak neresinden kaçırabilir
yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

Merhaba Arızanız Basit Bir Arıza Kendinizde Yapabilirsiniz. 1 Adet Düz Tornavida ve 12-13 Anahtar Gerekiyor. Otomatik Civatalarını Söküp Hortumdan Ayırın. Yağ Akmaz ve Yenisi İle Değiştirin Favorit ve Felicia da Tamir Takımı Satılmıyor. Takarken Contası İle Fiberin Sağlamlığını Kontrol Edin ve Sızdırmazlık İçin Mutlaka Sıvı Conta Kullanın,
Skoda Araçlarınızda Teknik Destek ve Yedek Parça İçin Türkiye'nin İlk Online Skoda Yedek Parça Mağazası Otoyedekparcacim ® dan Teknik Destek Alabilirsiniz info@otoyedekparcacim.net Adresine Mail Atabilir. veya - 08503027713 Numaralı Telden Bilgi Alabilirsiniz.Otoyedekparcacim Sistemlerine Kayıtlı İseniz, Bazı Durumlarda Resimli Olarakta Destek Alabilirsiniz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir