FAVO'M GİTTİ....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVO'M GİTTİ....

İleti AG7 » 23 Mar 2015, 13:46

Arkadaşlar mrb. yaklaşık 1.5 senedir benim ve favomun kahrını çektiniz. ALLAH sizlerden razı olsun. gece gündüz tecrübelerini esirgemeyen siz değerli dostlarıma teşekkürü bir borç bilirim. artık yolumuza 2007 symbol ile devam edicez. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER.. (bi yere gitmiyorum ama yine buralardayım :)

AG7
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Favorit

İleti exe » 23 Mar 2015, 14:29

hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. bu favo kullanan insanlar potansiyel zengin anasını satim. :D 8-) araba geçmişinde favo olan birisi ileride mutlaka adam gibi bir araba kullanabiliyor bunun açıklamasını yapamaz kimse. favo kullanan lise arkadaşım 3 sene içerisinde aracını skoda süper b diğer komşum jetta aldı favodan sonra. favo kullanmalar kuş serisi veya renocular hala yerinde sayıyor :lol: :lol:
exe
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kocaeli
Arabanız: Skoda Favorit glx

İleti toyota » 23 Mar 2015, 15:11

Hayirli ugurlu olsun kaca verdin favoyu.
Gökteki yıldızı ALLAH yerdeki yıldızı Almanlar bulmuştur.
Kullanıcı avatarı
toyota
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Skoda Felicia

İleti AG7 » 23 Mar 2015, 15:55

exe yazdı:hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. bu favo kullanan insanlar potansiyel zengin anasını satim. :D 8-) araba geçmişinde favo olan birisi ileride mutlaka adam gibi bir araba kullanabiliyor bunun açıklamasını yapamaz kimse. favo kullanan lise arkadaşım 3 sene içerisinde aracını skoda süper b diğer komşum jetta aldı favodan sonra. favo kullanmalar kuş serisi veya renocular hala yerinde sayıyor :lol: :lol:

exe sen beni güldürdün ya ALLAH'ta seni güldürsün yok böyle bi açıklama yaaa süpersin..
AG7
CLASSIC
CLASSIC

İleti AG7 » 23 Mar 2015, 16:09

toyota yazdı:Hayirli ugurlu olsun kaca verdin favoyu.

abi dün pazara çıkardım. 6.800 diyodum. bayağı bakan oldu. en son normal alıcılardan ziyade pazardaki galericiler fiyat verdi 6.300 nakit. vermedim. sonra takasa giriyodum. kapıdan döndük olmadı. sonra güzel bi abim geldi ilk aracı olcakmış. 6000de parası varmış. baktım hesabıma uyuyo. biri daha skodacı olsun bari biniciye gitsin diye 5900e verdim. binicem diye yaptığım masrafları göz ardı ederek.. inş. hoşuna giderde dua ederse yeter bize inş..
AG7
CLASSIC
CLASSIC

İleti toyota » 23 Mar 2015, 17:08

Iyi yapmişsin hayirli olsun tekrardan :)
Gökteki yıldızı ALLAH yerdeki yıldızı Almanlar bulmuştur.
Kullanıcı avatarı
toyota
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Skoda Felicia

İleti AG7 » 23 Mar 2015, 17:51

sağolasın abi ALLAH sizlere daha iyisini versin inşallah
AG7
CLASSIC
CLASSIC

İleti blauzahn » 23 Mar 2015, 19:41

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin. Symbol nasıl peki kullanımı? Clio ve symbol grubu beni pek memnun etmemişti. Sizde durum nasıl? Yalnız konfor ile motor performansını karıştırmamak şartı ile :oops:
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti AG7 » 24 Mar 2015, 08:11

blauzahn yazdı:Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin. Symbol nasıl peki kullanımı? Clio ve symbol grubu beni pek memnun etmemişti. Sizde durum nasıl? Yalnız konfor ile motor performansını karıştırmamak şartı ile :oops:

mrb abi. öncelikle neyi memnun etmedi. onu merak ettim. ben bundan önce kendime ait modelli bi araba almadım. ilki 131 sonra favo şimdi symbol.. yani tabi ki bi opel vw skoda(nın yüksek modelleri) gibi bi performans veya özellikle konfor olamaz kıyaslanamaz.. ama şu zamana kadar gerek konfor gerekse performans açısından ben gayet memnunum.. ve uzun vadede memnun kalacağım gözüküyor.. bence symbolun iç plastikleri başarılı ben yerinde buldum. hani çoğu araçta iç plastiklerin kalitesizliğinden bahsederiz ya o açıdan söylüyorum. ve ben şu an en az 2007 ye göre konuşuyorum. aracım bu modelde olduğu için. ve ben dizelini almadım. senede yapsam yapsam 7000-8000 km yaparım. ve dizelin bakımları ağır olduğu için ben kaldıramam. çok araştırdım ve bi de 2.el güvenemedim. benzinli aldım. tüp yok 77000 de, aldığım çocuk taktırmaya ihtiyaç duymazsın dedi. çünkü ortalama ayda 350-400 km yapsam 100-120 tl ye götürür beni. bu da bana koymaz diye düşünüyorum.. kısacası symbol düşünülecek bi araç.. (olduğunu bi kez daha anladım) tabi bu ilk izlenimlerim. ALLAH inş. utandırmasın..
AG7
CLASSIC
CLASSIC

İleti blauzahn » 24 Mar 2015, 11:02

Hocam clio, symbol, megane bana sert geliyor. Kullandığım felicia ile farklı gelmiyor açıkçası. Motor performansı filan diyecek lafım yok. Sadece beni rahat ettirmiyor kullanırken. Yakıt olsun, performans olsun çok tatmin edici ama. Yalnız konforunu ne kadar beğenmesem de piyasada bütçeye göre benim de tercih edebileceğim araçlar arasındalar :)
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti AG7 » 24 Mar 2015, 12:42

blauzahn yazdı: Yalnız konforunu ne kadar beğenmesem de piyasada bütçeye göre benim de tercih edebileceğim araçlar arasındalar :)

işte sırf bu yüzden tercih ettim bende. çok araç baktım. renault'u çok sevdiğimden değil. misal 2001-2002 18000 liralık bi araç bineceğime bari 2006-2007 -2008 bi araca binerim daha iyi diyerekten skoda'dan sonra renault'a yöneldim. çok eleştiri oluyo o model böyle şu model böyle. abi bence her marka güzeldir. - bazı çin modelleri hariç - her aracın avantajları ve dezavantajları vardır. ama renault - vw - opel belli modeller kendini ispat etmiş. yerden yere vursan da o mükemmeldir yani..
AG7
CLASSIC
CLASSIC

İleti blauzahn » 24 Mar 2015, 16:55

Aynen kardeşim. Sonuçta kendini ispatlamış firma. Allah kaza bela vermesin, güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah.
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti AG7 » 24 Mar 2015, 17:36

blauzahn yazdı:Aynen kardeşim. Sonuçta kendini ispatlamış firma. Allah kaza bela vermesin, güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah.

saol abi. herşeyi ALLAH bilir tabi ama. içimden geçen bi 4-5 yıl symbolde kalmak. sonra nasip olursa sanırım bi skoda ile yine buralara dönebilirim. sizde biliosunuz. aklımda fabia vardı. ama olmadı kısmet işte.. ALLAH sizlere daha iyilerini nasip etsin. tabi öncelikle hayırlısını nasip etsin.. en önemlisi bu..
AG7
CLASSIC
CLASSIC

İleti blauzahn » 24 Mar 2015, 17:50

Amin kardeşim inşallah. Sana bir SuberB yakışır :) Ben de yaza vericem büyük ihtimal aracı. Planlarda değişiklikler olmaya başladı bakalım hayırlısı.
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir