Tekliyo yaaa üffff :(

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tekliyo yaaa üffff :(

İleti iris_mavi » 07 Ekm 2007, 17:10

Ya arkadaşlar bizimkisi gene biyerlerden huy kaptı ne zaman söyle iyi bir kalkış yapmak istesem yada ne zaman hafif bi rampada yukarı doğru biraz devirli çıkayım dersem gaza bastığımda egzostan garip bir ses gaz yemiyo gibi sonra dali bi tekleme yapıyo ya kızlayın ortasındada olmaz ki millet nebiçim bakıyo ben yapıyom sanıyolar acemilikten ama aracım niye böyle oldu anlayamadım benzine alınca sorun kalmıyo ama neden olabilir bu nolur yardım edin yav !!!!

iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 07 Ekm 2007, 17:47

GAZDA NE ZAMANDIR KULLANIYORSUN BİLMİYORUM AMA RÜGÜLATÖR DEN OLABİLİR (GAZ BEYNİ Big%20smile) BİRDE GAZ AYARINA BAKTIR BENCE. TABİ BU OLAY SADECE GAZA DİBİNE KADAR BASTIĞINDA OLUYORSA BÜYÜK İHTİMAL KARBÜRATÖR HAVA ALIYODUR. LPG Lİ ARAÇLARDA YAPIYO HAVA AĞZININ Bİ KISMINI KOLİ BANTIYLA KAPATIYOLAR DÜZELİYOR. BENIM USTANIN ADRESI VEREYIM ISTERSEN Wink
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iris_mavi » 08 Ekm 2007, 15:42

Ya şimdi karbüratör yarım kapalı servis ayarladı geçen gittim dedim bu tekliyo gaza benzin karışıyor dedi yaptı gaz ayarı yaptı geçer gibi oldu şimdi hala devam ediyo ama çok can sıkıcı birşey ya acaba gaz filtresini değiştirsem geçer mi? Bide bujileri ve buji kablolarındandır dedim ama benzinde yapmıyo sadece gaz filtresi olabilir mi ki?
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ZAMBOĞLU » 08 Ekm 2007, 17:45

tevzi makarasından kaynaklanıyor gibi. bemzer bir durum benim de başıma gelmişti. 5 ytl ye tevzi makarası al. bir dene. birşey kaybetmessin.
ZAMBOĞLU
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti dgngogo » 08 Ekm 2007, 20:20

bilader avans  ayarına baktır birde buji kablolarından da yapar gazda ataeşlke çok önemli bir tel kopuk olsa bile yapar git tamirciye degiştirsin dene düzelmesse iade edersin alırken söyle iade edecem olmasa diye birde gaz ayarı yaptır
dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iris_mavi » 11 Ekm 2007, 21:12

Herkese çok teşekkürler buji ve buji kabloları değişince bizimkisi gaza basmadan fırlamaya başladı teklemede gitti yaşasın Big%20smileBig%20smile
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: blues84 ve 17 misafir