Kaza yapıyodum az daha...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kaza yapıyodum az daha...

İleti by wodoo » 15 Ekm 2007, 20:46

arkadaşlar nedense genelde hep şahinlerin içine 5 tane çakal tipli adamlar doluşuyo hepsinin kafası camdan dışarıda sallaya sallaya geziolar vede son ses oyun havalarınıda acıolar onuda unutmamak olmaz LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti hhakan » 17 Ekm 2007, 03:23

Çok geçmişş olsun ve herkesin dediği gibi şahinlerden uzak duralım yol verelim geçsinler. Bizim sınıfımız ayrı hiç takılmaya gerek yok. Saygıalr.
hhakan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iris_mavi » 19 Ekm 2007, 19:52

O çakal işi zaten bir kere bile görmedim ki favoya binip 5 kişi çakallık yapıyorlar yani...
Biz efendiliğimizi bozmayalım en iyisi dediğiniz gibi ''BİZ FARKLIYIZ''
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti trifaze » 19 Ekm 2007, 20:32

bence olaya sahin skoda davasi gibi degilde.
ipsiz sapsiz ile efendi olarak bakmak lazim.

efendilik bana mahsus der gecersin.

agir basli insanlarin kaybettigini gormedim

hep takdir edilirler

trifaze
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iris_mavi » 19 Ekm 2007, 21:02

[quote="trifaze"]bence olaya sahin skoda davasi gibi degilde.
ipsiz sapsiz ile efendi olarak bakmak lazim.

efendilik bana mahsus der gecersin.

agir basli insanlarin kaybettigini gormedim

hep takdir edilirler

[/QUOTE]

Çok doğru söylüyorsun kardeş ağzına sağlık :)))
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Ha-kan » 20 Ekm 2007, 00:14

favo yla şahin kıyaslanamaz şahin kıskanç dandik görüo favoyu ben 90 favorit ile (orta modifiyeli) kapıştım 3 araba bi de ben 4   2 sahin bi kalos 1.2 1.vetes uzun olduğu için onların vites değiştirme boşulunda onları geçtim sora tutana aşk olsun 10 dk sonra arkamda belirdiler ama yariş bitti favo yla dalga geçenlerin çenesini kapadım
Ha-kan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 20 Ekm 2007, 00:26

kardeşim geçmiş olsun sadece kendi önüne ve aracına konsantre ol inanırmısın şehir içinde saatte 40 veya 60 km şehir dışında 80 km geçmiyorum arabamda mutlu bende ailemde
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 20 Ekm 2007, 01:19

[quote="iris_mavi"]Dün Akdere'den Dikimevi'ne doğru iniyodum arkama birtane aksesuarlı abarthlı felan kremrengi bir şahin yanaştı beni geçmeye çalıştı sollamasına izin vermedim arkadamdan şekil yapmaya başladı ekmek istedim çektim arabayı 3 ten 2 ye asıldım gaza ters şeritten viraja girdim tam karşıma uno çıktı frene bastım virajın ortasında araba savurdu arkayı sağa doğru direksiyonu kıvırdım sağa bu sefer yandaki transporter ile dolmuşun arasına gircem ve bu arada favonun arka sola doğru savuruyo ve nasıl olduysa allah tarafından son direnişimi yaptım ve direksiyonu kıvırdım sola tekrar bastım gaza aradan sıyrıldım tabi dururmuyum kaçım hemen akşam aynı yerden geçerken baktım yola öyle lastik izi çıkmış ki millet dönüyo bakıyo drift yapılmış gibi olmuş ama çok korktum Big%20smile Şu dandik lastikleri kazasız belasız bi değiştirebilseydim hayırlısıyla he bu arada arkadakiler de tabi gelemedi hehehe aldılar ağızlarının payını her nekadar ben biraz tehlike atlatmış olsamda Big%20smileBig%20smile[/QUOTE]

öncelikle geçmiş olsun ama 'tabi dururmuyum kaçım hemen'  bölümü olmamış bence keşke geriye baksaydın belki kaza falan olmuştur.
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti Kıvanç » 21 Ekm 2007, 17:01

ulen kardeşim altında sanki 3.20 falan var bırak senin neyine kapoışmak.Ben öle bi duru oluduğu zaman cekiyorum sağa defolup gidiyolar .Benden ne eksiliyo HİÇBİŞEYY
Kıvanç
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 21 Ekm 2007, 23:44

şahinlere karşı ne kadar doluymuşuz...
 şahincileri genellemeyebiliriz ...  elbet vardır düzgün olanBig%20smile
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti iris_mavi » 22 Ekm 2007, 17:49

öncelikle geçmiş olsun ama 'tabi dururmuyum kaçım hemen'  bölümü olmamış bence keşke geriye baksaydın belki kaza falan olmuştur.
[/QUOTE]

Yok kardeş baktım hiç birşey yoktu Bizde öyle kaçmak yok ... zaten tehlikeye bir ben girdim ama niye bu adamlar böyle olur bilmem zaten bende fazla takılmam ama her zaman durum aynı olmuyo bazen insanın sabrının taştığı anlar oluyo ama doğru mu? Tabikide yanlış benim yaptığım Wink
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iris_mavi » 22 Ekm 2007, 17:53

[quote="Ha-kan"]favo yla şahin kıyaslanamaz şahin kıskanç dandik görüo favoyu ben 90 favorit ile (orta modifiyeli) kapıştım 3 araba bi de ben 4   2 sahin bi kalos 1.2 1.vetes uzun olduğu için onların vites değiştirme boşulunda onları geçtim sora tutana aşk olsun 10 dk sonra arkamda belirdiler ama yariş bitti favo yla dalga geçenlerin çenesini kapadım [/QUOTE]

Ya ewet bide bu var millet tutturmuş favoritten bişey olmaz hiç bir işe yakışmaz ya niye küçümserler anlamam yani şahin doğan dedikleri araba az mı can aldı ya tofaş daha güvenlik testi kapısından bile geçmemiştir hayret bişey ...Wink
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir