KARBİRATÖR ÜST KUTUSU

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

KARBİRATÖR ÜST KUTUSU

İleti ilhankakan » 25 Haz 2015, 13:56

ARKADAŞLAR İYİ BİR ÇALIŞMADAN SONRA KARBİRATOR HAVA ALMA SORUNUNU ÇÖZDÜM BUR DA ARAŞTIRDIĞIMA GÖRE KİMİSİ ÜST KAPAĞI KESİYOR KİMİSİ DE POLYESTERLE YENİ YÜKSEK KAPAK YAPMAYA ÇALIŞIYOR ASLINDA ÇOK YANLIŞ MIŞ ORJİNALİNİ BOZMADAN ÇOK BASİT BİR ŞEKİLDE ÇOK DAHA İYİSİNİ YAPA BİLİRSİNİZ HEMDE ÇOK BASİT BEN YAPTIM İNANIN 1990 FAVOM PATİ ÇEKİYOR 2LE ÇIKAMADIĞIM YERLERDEN ŞİMDİ 4LE ÇOK RAHAT ÇIKIYORUM MÜKEMMEL OLDU ŞİMDİ SADECE HAVA AYARINA GÖTÜRCEM OKADAR HAVA TERMOSTADIM DA ÇALIŞIYORMUŞ EGZOZ BORUSUNDAN HAVAYI ALIYOR ISININCA SOĞUK HAVAYA GEÇİYOR SADECE BUNUN İÇİN HAVA AYARI YAPTIRMAM LAZIM HEPSİBU İLGİLENEN ARKADAŞLARA YARDIM CI OLABİLİRİM...

ilhankakan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ilhan kakan
Nereden: Bursa
Arabanız: 136l

İleti sainz » 26 Haz 2015, 10:27

Nasıl yaptığınızı burada da açıklarsanız, yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.;)
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti frostbite19 » 30 Haz 2015, 00:27

evet açıklayabiilirseniz belki bizde deneriz

?Life is a tale told by an idiot

-- full of sound and fury,

signifying nothing.?

William Shakespeare
Macbeth Act 5, scene 5, 19?28
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fahri
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia Ambiente Combi 2004

İleti ilhankakan » 30 Haz 2015, 13:16

arkadaşlar genelde yapılması gibi yapıldığında kapağın üstüne conta koyduğumuzda gaz mikseri yükselir ve üst kapağa değer ben sadece gidip çıkma komple ve krbirötere geçen yuvarlak contayı çıkartıp karbiratörün üstüne takdım üstünede konması gereken kutuyu koydum onun üstünede karbiratör kapağını koydum yani gaz mikserini koymadan önce araya koyduğumuz contayı ben en alta koydum yaklaşık 2cm kadar mesafe oldu üstede hiç conta koymadan mikseri oturtum ve kapakla arasında 3cm mesafe olduğundan hava almama gibi sorun kalktı yani kapak miksere deymiyor ve aracım inan pati çekiyor 5 kişi rampada 4le 80km çıkıyorum inan çok güzel oldu anlatmak istediğim üst kapağı deymesin diye bir sürü işlem yapan arkadaşlar gerçekden hiç gerek yok bu konu da sıkıntısı olan arkadaşlara yardım cı olurum gerekirse telefon bırakın arar yardım ederim
ilhankakan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ilhan kakan
Nereden: Bursa
Arabanız: 136l

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir