Favoritimin koltuğundaki yıırtıklar.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Favoritimin koltuğundaki yıırtıklar.

İleti Batuhan1256 » 01 Ağu 2015, 19:06

sa arkadaşlar bizim 92 favonun koltuklarında boylu boyunca yırtıklar var dikilecek gibi de değil şu an üzerinde koltuk kılıfı var ama ben böyle sevmediğim için döşemeci elemana gidip sordum eleman bana 1000 lira çekti malum olmadığı için kabul etmedim belki yapabileceğim bir şey vardır diye bu konuyu açtım sizce ne yapmalıyım.

Favorit SportLine
Kullanıcı avatarı
Batuhan1256
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Erzurum
Arabanız: Skoda Favorit

İleti sainz » 02 Ağu 2015, 03:01

Çok niyetine girdiyseniz, koltuğun birisinin kılıfını sökün ve sökerken nasıl söktüğünüzü ya fotoğraflayın ya not alın ya da aklınızda iyi tutun. Çıkan kılıfı kalıp alarak yenilerini diktirin ve söktüğünüz gibi yenilerini takın. Kılıflar hatırladığım kadarıyla uzunlamasına, klips benzeri aparatlarla iskelete sabitleniyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti Batuhan1256 » 02 Ağu 2015, 11:30

Kendi orjinali haricindeki koltuk kılıflarından nefret ettiğim için böyle kullanamıyorum illede orjinali takıntısı var bende Peki kaça patlar bu iş bir fikrin var mı Kardeş iyice aklıma yattı ama hesaplı olması lazım malum
Favorit SportLine
Kullanıcı avatarı
Batuhan1256
CLASSIC
CLASSIC

İleti sainz » 02 Ağu 2015, 20:45

Batuhan1256 yazdı:Kendi orjinali haricindeki koltuk kılıflarından nefret ettiğim için böyle kullanamıyorum illede orjinali takıntısı var bende Peki kaça patlar bu iş bir fikrin var mı Kardeş iyice aklıma yattı ama hesaplı olması lazım malum

Kumaş bedeli ve diktirme bedeli ne tutar inan ki tahmin bile edemiyorum, o derece uzağım o konuya.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti Batuhan1256 » 02 Ağu 2015, 22:15

sainz yazdı:
Batuhan1256 yazdı:Kendi orjinali haricindeki koltuk kılıflarından nefret ettiğim için böyle kullanamıyorum illede orjinali takıntısı var bende Peki kaça patlar bu iş bir fikrin var mı Kardeş iyice aklıma yattı ama hesaplı olması lazım malum

Kumaş bedeli ve diktirme bedeli ne tutar inan ki tahmin bile edemiyorum, o derece uzağım o konuya.

Olsun yine de teşekkür ederim
Favorit SportLine
Kullanıcı avatarı
Batuhan1256
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir