FAVORİT KALORİFER ISITMIYOR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİT KALORİFER ISITMIYOR

İleti tolga06 » 04 Oca 2016, 16:49

Arkadaşlar aracım 93 model favorit . kalorifer üflemesi iyi ama sıcak vermiyor ılık üflüyor. boruları kontrol ettirdim düzgün çıktı. termostat yokmuş kışlık termostat aldım taktırdım yine aynı ılık üfllüyor . sonra petek tıkalı dediler petek musluk aldım taktırdım yine aynı . ben bu işi bi çözemedim gitti . yardımcı olabilecek varmı acaba . para harcamaktan bıktım

tolga06
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tolga ünal
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda favorit

İleti sainz » 05 Oca 2016, 11:35

tolga06 yazdı:Arkadaşlar aracım 93 model favorit . kalorifer üflemesi iyi ama sıcak vermiyor ılık üflüyor. boruları kontrol ettirdim düzgün çıktı. termostat yokmuş kışlık termostat aldım taktırdım yine aynı ılık üfllüyor . sonra petek tıkalı dediler petek musluk aldım taktırdım yine aynı . ben bu işi bi çözemedim gitti . yardımcı olabilecek varmı acaba . para harcamaktan bıktım

Favorit' ti ilk aldığımda termostatı yoktu. Taktırdım gene ısınmıyordu. Sonunda ben söktüm baktım ki ters takmışlar. Eğer becerebilirim diyorsanız kontrol edin bence. Bazan yepyeni termostat da arızalı çıkabiliyor. Bunu da göz önünde bulundurun muhakkak.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti tolga06 » 05 Oca 2016, 17:32

sainz yazdı:
tolga06 yazdı:Arkadaşlar aracım 93 model favorit . kalorifer üflemesi iyi ama sıcak vermiyor ılık üflüyor. boruları kontrol ettirdim düzgün çıktı. termostat yokmuş kışlık termostat aldım taktırdım yine aynı ılık üfllüyor . sonra petek tıkalı dediler petek musluk aldım taktırdım yine aynı . ben bu işi bi çözemedim gitti . yardımcı olabilecek varmı acaba . para harcamaktan bıktım

Favorit' ti ilk aldığımda termostatı yoktu. Taktırdım gene ısınmıyordu. Sonunda ben söktüm baktım ki ters takmışlar. Eğer becerebilirim diyorsanız kontrol edin bence. Bazan yepyeni termostat da arızalı çıkabiliyor. Bunu da göz önünde bulundurun muhakkak.

kardesim tersken hararet yukseliyormuydu senin . benimki yukseliyor suan .
tolga06
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tolga ünal
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda favorit

İleti sainz » 06 Oca 2016, 21:45

tolga06 yazdı:
sainz yazdı:

kardesim tersken hararet yukseliyormuydu senin . benimki yukseliyor suan .

Yükseliyordu ama sıkışık trafikte. Yol açılıp da yürüyünce yine düşüyordu.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir