favorit stop duy

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favorit stop duy

İleti Mutlud » 01 May 2016, 20:20

slm arkadaşlar favoyu 2 ay önce aldım ilk kazamı hayırlısıyla yaptım hamd olsun bayağa büyük kaza atlattım . çok şükür bende bişey yok ama araç bayağa hasarlı birçok mevzuyu hallettım fakat arka sol stop un iç duy u üretimi yokmuş bulamıyorum tavsiye edebileceğiniz bi dükkan varmı ankarada saygılar.

Mutlud
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mutlu doğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti SKDFORMAN » 01 May 2016, 21:54

İvedik hurdacılar
Geçmiş olsun...
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Arabanız: Forman LX

İleti Mutlud » 04 May 2016, 12:23

tesk yıldız sanayide buldum ve maalesef esnaf değil insan diye bişey kalmamaş . Terbiyesız herifler malzeme kendisinde yok suç benimmiş gibi yardımcı bile olmuyolar
Mutlud
CLASSIC
CLASSIC

İleti SKDFORMAN » 04 May 2016, 18:49

Bu yıldızdaki çıkmacıların eline düşmeye gör. Utanmasa arabanın bedeli kadar para istiycekler. Orda nası iş yapıyolar anlamış deilim. Orj. sıfır parçanın 4 katı fiyatına çıkma satmaya çalışıyorlar. Ve bu mantıkla senelerdir de çalışıyorlar. Anlamış deilim.
İşte bu yüzden ivediği önermiştim. Orası biraz daha mantıklıymış diyorlar. Ben yıldızdaki çıkmacılara sinirimden ivediğe de gitmemiştim. ;)
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Arabanız: Forman LX

İleti Mutlud » 05 May 2016, 18:05

artık bende öle yapcam galiba zaten güven oto mudur neyse heryerini kaplamış yıldızın doymuşlar
Mutlud
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir