puslu ayna

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

puslu ayna

İleti Mutlud » 05 May 2016, 18:14

slm arkadaşlar durup durup konu açıyomuş gibi olmak istemiyorum ama acemiliğime verin kazadan sora sol aynayı değiştirdim eski sağ sağ aynam onun yanında berrak su gibi kaldı yeni ayna bayağa puslu gösteriyor nedeni ve çözümü hakkında bilgisi olan varmı bu arada araba 2500 tl yi buldu cillop gibi oldu

Mutlud
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mutlu doğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti sainz » 06 May 2016, 08:49

Mutlud yazdı:slm arkadaşlar durup durup konu açıyomuş gibi olmak istemiyorum ama acemiliğime verin kazadan sora sol aynayı değiştirdim eski sağ sağ aynam onun yanında berrak su gibi kaldı yeni ayna bayağa puslu gösteriyor nedeni ve çözümü hakkında bilgisi olan varmı bu arada araba 2500 tl yi buldu cillop gibi oldu

Aynanın sırlı kısmının sırları dökülmüş olabilir. Ayna camı ayrı oalrak satılıyor. Ancak Çin malı olanlardan uzak durun zira görüntüleri çok bozuk oluyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir