Skoda Favorit Aynalar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Favorit Aynalar

İleti Kutluay » 10 May 2016, 22:19

Selam arkadaşlar

Oldukça kapsamlı kaporta boya işinin ardından Skoda Favorit için elektrikli veya mekanik ayna tavsiyeleriniz ne olur. Yoksa orijinal aynalarımı toparlayıp kullanmalıyım.

Geometri ve montaj sonrası orijinal tadında olmasına dikkat ediyorum.Yalnız Doğan aynasıda takmak istemiyorum..

Kutluay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tolga Kutluay
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Favorit 135LX

İleti phenomx3 » 10 May 2016, 22:36

FELİCİA AYNALARI UYABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti sainz » 11 May 2016, 09:37

Orijinal aynaları kullanmanızı tavsiye ederim. 55 ekran televizyon gibiler ve gayet rahatlar. Şimdiki aracım olan Ibiza' nın aynalarına bir türlü alışamadım Favorit' ten sonra.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti phenomx3 » 12 May 2016, 06:53

sainz yazdı:Orijinal aynaları kullanmanızı tavsiye ederim. 55 ekran televizyon gibiler ve gayet rahatlar. Şimdiki aracım olan Ibiza' nın aynalarına bir türlü alışamadım Favorit' ten sonra.

72 ekran desek
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti sainz » 12 May 2016, 10:10

phenomx3 yazdı:
sainz yazdı:Orijinal aynaları kullanmanızı tavsiye ederim. 55 ekran televizyon gibiler ve gayet rahatlar. Şimdiki aracım olan Ibiza' nın aynalarına bir türlü alışamadım Favorit' ten sonra.

72 ekran desek

72 ekran hafif ticarilerde var. Bakınız Doblo.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir