Formanım Hakkında Sorularım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Formanım Hakkında Sorularım

İleti yasin7801 » 27 May 2016, 02:15

Arkadaşlar yaklaşık 6 ay önce falan 93 forman lx aldım. Aracı ilk aldığım zamanlar bayağı zorladım 140-160 arası falan gördüm video bile çekmiştik :D 2 hafta geçmeden conta yaktım hatta :D Herneyse benim sıkıntım aracımın ilk zamanlara göre çekişi düştü o zamanlar hava soğuktu şimdi ısındı gaz ayarındandır diye düşündüm gittim yazlık gaz ayarı yaptırdım yine çekerde bi düşüş var eskide işte eve gelirke her akşam fazla zorlamada 120 gördüğüm yolda artık son gaz 100 ü zor görüyorum. Sıkıntı ne olabilir.

2) Aracımın sağ arka kapı çekme kolu kırıldı yenisini bir türlü bulamadım nereden bulabilirim.
3) Dikiz aynam kırıdı orjinal skoda aynası dışında daha büyük bir ayna takmak istiyorum nasıl birşey uydurabilirim.
4) Conta yapıldıktan sonra aracımda yağ eksiltme problemi oluştu 2 ayda bir falan yarım litre yağ ekliyorlar arabaya aynı zamanda 2 çizgi arasında su koyuyorum alt çizgiye kadar falan 1 haftada su eksiliyor alt çizgiden sonra eksilmiyor bunun sebebi ne.
5) Birde vitesin ilerisine konsol koymayı düşünüyorum onu nasıl bulabilirm.
6) Birde sol amortisörü patlatmışım usta çift değiştiririz dedi uygun fiyata nerden ne marka alayım?
Şimdilik aklımda olanlar bunlar

yasin7801
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Yasin BAŞARAN
Nereden: Karabük
Arabanız: Skoda Forman

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir