Favorit veya Felicia Almak Niyetimdeyim Yardım Rica Ediyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Favorit veya Felicia Almak Niyetimdeyim Yardım Rica Ediyorum

İleti kutluhan1071 » 01 Haz 2016, 01:38

Selamunaleykum Can dostlar,,,,,

Aksaraylıyım. İsmim görkem. 4 Haftadır araba almak için ufak tefek bakınıyorum. Henüz skoda sahibi değilim ama bütçemede uyması mukabilinde sürekli olarak hergün Skoda Felicia ve Favorit ilanlarına bakıyorum. 1999 Felicia Kombi ye bakmaya ankaraya gidecek iken 1 gün önce pazarlık bozulunca gidemedik.

Aşağıda bir ilan paylaştım evimden 10 dakika mesafede Favorit satılık.. Arabaya bakıp pazarlık yapıp almayı düşünüyorum. Öneri ve yorumlarınızı rica ediyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-acill-satlik-304410264/detay

Not : Satılık temiz bakımlı ve piyasanın şişmiş fiyatlarından asgari etkinmiş Favorit veya Felicia'sı olan varsa benim ile irtibata geçmesini rica ediyorum. [url=mailto:gorkemtok68@gmail.com]gorkemtok68@gmail.com[/url]

Tekerinize taş değmesin Can'lar.

kutluhan1071
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Görkem TOK
Nereden: Aksaray
Arabanız: Skoda

İleti ruzgarnufel » 01 Haz 2016, 10:57

aleyküm selam. =)

şahsi fikrim olarak. hem uygun olsun hemde elimle sökeyim uğraşayım , ben severim öyle şeyleri derseniz güzel bir favorit bakın.

tabi her aracın kronik durumları var aracı alırken iyice kontrol edin. forumda sık sık konusu geçer zaten.

fakat yok ben uğraşmayı sevmem alalım 1 kere bizi götürsün derseniz polo motorlu felicialar sizi uzun zaman götürecektir. aynı zmanda favoritle tork olarak neredeyse 2 katı bir fark hissedeceğinizden eminim.

linkteki arac da uğraşmayı seven birisinin sanırım =)

Umarım dilediğiniz aracı bulursunuz.
ruzgarnufel
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ruzgar Nufel
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 94 favorit 135lx

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir