favo modifiye :s

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favo modifiye :s

İleti by wodoo » 26 Ekm 2007, 14:01

arkadaşlar sizce arabaya böyle bişey yaptırsam nasıl olur ( kafamda tasarladım ve photoshopta yaptım ) araba orjinal kalacak sadece alçaltcam jant takcam dtm spoiler (olmazsa orjinal spoiler i) rocket egzoz zaten var ama yan çıkıyo düz çıkanından taktırcam bide stoplar sorun bulabilirmiyim bilmiyorum (bazı yerlere sordum ama yok) bide plakalık iptali yaptırmayı düşünüyorum sizce nasıl olur vede kaça mal olur yardımcı olursanız sevinirim (bide ankarada ucuza yapan bildiğiniz bi yer varmı) (bide resimdeki tek kapı , kırmızı renk ve aşırı alçaltma hariç onları görünümü güzel olsun diye yaptım nede olsa sanal modifiye LOL)

by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti alpinone » 26 Ekm 2007, 15:43

kardeş marşbiyerler ön arka tampon eklemeler filan jant jant dahil 1000 ytl civarı bir fiyat çıkıyor.  Tampon altı boyamalar ekler filan 500 civarı geriside jant ama alçaltma hakkında bilgim yok.70-100 arası düz egzos stoplara yapacak pek bişey yok. Bende düşündüm yaptırmayı fiyat almıştım jant, tamponlar marşbiyer tamamı boyalı halde bir de cam filmi 1milyara yakın bir fiyat cıkıyor. 5 milyarlık bir arabayada 1 milyar harcamaya kıyamadımondan kaldı inşallah sen yaparsın yabancı forumlardaki gibi bir favorit..
alpinone
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 27 Ekm 2007, 01:36

[quote="alpinone"]kardeş marşbiyerler ön arka tampon eklemeler filan jant jant dahil 1000 ytl civarı bir fiyat çıkıyor.  Tampon altı boyamalar ekler filan 500 civarı geriside jant ama alçaltma hakkında bilgim yok.70-100 arası düz egzos stoplara yapacak pek bişey yok. Bende düşündüm yaptırmayı fiyat almıştım jant, tamponlar marşbiyer tamamı boyalı halde bir de cam filmi 1milyara yakın bir fiyat cıkıyor. 5 milyarlık bir arabayada 1 milyar harcamaya kıyamadımondan kaldı inşallah sen yaparsın yabancı forumlardaki gibi bir favorit..[/QUOTE]
inş arkadaşım saol Smile
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti alpinone » 28 Ekm 2007, 15:20

Bu arada bu yazdığım en abartı fiyat tanıdık ve eş dost aracılığıyla uygun yerlerde daha uygun fiyata ve çok güzel bir iş çıkarabilirsin
alpinone
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Ha-kann » 30 Ekm 2007, 22:46

bende düşünüorum ama iç mekan da lazım ya ve ses sistemii en az 1000 ytl harcamak lazım full modifiye için
Ha-kann
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir