favoyla clio 3 ü geçtim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favoyla clio 3 ü geçtim

İleti Ha-kann » 28 Ekm 2007, 23:29

ışıklarda duruyorum yanıma bi clio 3 yanaştı camı açtı clio modifiyeli jant falan var yani full modifiyeli başka şaeyler de var nese ama gerçekten fena  ama diesel haaaha  bende abart  film spor filtre colt aır intake falan var ses fena çıkıo nese bana işaret yaptı yarışalım die kapısındaki dci yazısını gösterdim ve güldüm senin döküntüyü geçmeye yeter dedi yeşil yandı kalkısta eline verdim  uzadım 1 2 3  3ün sonu trafik clio arkada kendini paralıo bi makas denedim ufak araba fena makasa girio 9 10 araba solladım yine ışıklarda durdum clio geldi arabadan indi  bana bunda ne motoru var dedi orjinal 1.3 skoda dedim gösterdim konuştuk falan  dedim iş kullananda hahaha yani bi dost işte  arakadaş olduk takılıoz ara sıra

Ha-kann
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 28 Ekm 2007, 23:39

süper anı Big%20smile

bizde geçen kışın amcamın kullandığı A6 3.0 TDI la karabüke gidiyoruz çankırıdan, yollar fena tabi. bizim emmi yavaş sürüyor. renolar falan bakıp geçiyo bizi gülüyolar.

tabi ben amcama hadi bas falan hayatta diyemem. saygıda kusur etmem. neyse yol rampaya sardı, biz yine 100 le falan gidiyoz ama o arabada 100 sana 30-40 gibi geliyo. neyse bi passat geçti bizi bu son model 2.0 TDI lardan. adam yavaş gidişimizden rahatsız olmuş arkada bi süre, ki geçerken küfür edip korna çaldı. arabaya bakanda altımızda işkence çekiyor diyor.

neyse karabük baro başkanı aradı neredesiniz diye amcam asılıyo, A6 şahlanıyor, deliriyor, kendinden geçiyor. yan arka camlar rüzgardan içeriden buzlanma yaptı. dışarsı -22 derece ölçüyo araba.

yol rampa tabi bizim Audi kükrüyor, amcamda bu bize gülenlere yetişip geçiyo tabi, amcam bunların yanından geçerken o sessiz yolculuğun içinde ''ben adamı yokuşta ....rim'' diye bi bağırdı. bende zor tutuyom kendimi gülsem olmayacak şimdi... 200 le rampa çıkıyorduk.  
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti aytekin041 » 28 Ekm 2007, 23:41

güzel  bir anı daha ...

aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 28 Ekm 2007, 23:43

[quote="hakanerdogan"]süper anı Big%20smile

bizde geçen kışın amcamın kullandığı A6 3.0 TDI la karabüke gidiyoruz çankırıdan, yollar fena tabi. bizim emmi yavaş sürüyor. renolar falan bakıp geçiyo bizi gülüyolar.

tabi ben amcama hadi bas falan hayatta diyemem. saygıda kusur etmem. neyse yol rampaya sardı, biz yine 100 le falan gidiyoz ama o arabada 100 sana 30-40 gibi geliyo. neyse bi passat geçti bizi bu son model 2.0 TDI lardan. adam yavaş gidişimizden rahatsız olmuş arkada bi süre, ki geçerken küfür edip korna çaldı. arabaya bakanda altımızda işkence çekiyor diyor.

neyse karabük baro başkanı aradı neredesiniz diye amcam asılıyo, A6 şahlanıyor, deliriyor, kendinden geçiyor. yan arka camlar rüzgardan içeriden buzlanma yaptı. dışarsı -22 derece ölçüyo araba.

yol rampa tabi bizim Audi kükrüyor, amcamda bu bize gülenlere yetişip geçiyo tabi, amcam bunların yanından geçerken o sessiz yolculuğun içinde ''ben adamı yokuşta ....rim'' diye bi bağırdı. bende zor tutuyom kendimi gülsem olmayacak şimdi... 200 le rampa çıkıyorduk.  
[/QUOTE]

LOLLOLLOLLOLLOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 29 Ekm 2007, 00:13

[quote="Ha-kann"]

ışıklarda duruyorum yanıma bi clio 3 yanaştı camı açtı clio modifiyeli jant falan var yani full modifiyeli başka şaeyler de var nese ama gerçekten fena  ama diesel haaaha  bende abart  film spor filtre colt aır intake falan var ses fena çıkıo nese bana işaret yaptı yarışalım die kapısındaki dci yazısını gösterdim ve güldüm senin döküntüyü geçmeye yeter dedi yeşil yandı kalkısta eline verdim  uzadım 1 2 3  3ün sonu trafik clio arkada kendini paralıo bi makas denedim ufak araba fena makasa girio 9 10 araba solladım yine ışıklarda durdum clio geldi arabadan indi  bana bunda ne motoru var dedi orjinal 1.3 skoda dedim gösterdim konuştuk falan  dedim iş kullananda hahaha yani bi dost işte  arakadaş olduk takılıoz ara sıra

[/QUOTE]

ya ne diyim bilmemki clio cunun ehliyeti yenimiymiş???
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 29 Ekm 2007, 00:14

[/QUOTE]

bu arada A6 olayına tamamen katılıyorum tek kelimeyle hayvani bir araç,1  hafta kullandım kafayı yedim ilerde şöyle temiz 2. el düşürürsem direk alırım ...
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 29 Ekm 2007, 00:20

A6 yı sürmek için ne bahaneler uydururdum ya... amcam tüh ilaç bitmiş neyse yarın aldırayım falan diyodu. amca ben alırım!!! diye atlıyodum.

bu saate ne işin var lan!

olsun amca sağlıktan önemli mi?

iyi git hadi.

ben bekliyorum tabi... nöbetçi eczane uzak...

haa dur, al anahtarı...

benim yürek pır pır... elimde sustalı A6 anahtarı. ....

insan trafikte falan böle ister istemez bi sonradan görmüşleşiyor, kendi kendime konuşmaya falan başlıyorum...

ayağım fabia frenine alışık tabi, duruşlarımda emniyet kemeri tutuyor hep. S de gaz kökleyince F-22 pilotları gibi G yiyorsunuz... (hiç D de sürmedim Smile)  her şeyiyle muhteşem, anlata anlata bitiremem...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti guvenxoca » 29 Ekm 2007, 00:21

[quote="hakanerdogan"]A6 yı sürmek için ne bahaneler uydururdum ya... amcam tüh ilaç bitmiş neyse yarın aldırayım falan diyodu. amca ben alırım!!! diye atlıyodum.

bu saate ne işin var lan!

olsun amca sağlıktan önemli mi?

iyi git hadi.

ben bekliyorum tabi... nöbetçi eczane uzak...

haa dur, al anahtarı...

benim yürek pır pır... elimde sustalı A6 anahtarı. ....

insan trafikte falan böle ister istemez bi sonradan görmüşleşiyor, kendi kendime konuşmaya falan başlıyorum...

ayağım fabia frenine alışık tabi, duruşlarımda emniyet kemeri tutuyor hep. S de gaz kökleyince F-22 pilotları gibi G yiyorsunuz... (hiç D de sürmedim Smile)  her şeyiyle muhteşem, anlata anlata bitiremem...
[/QUOTE]

hocam paranın gücü işte....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 29 Ekm 2007, 00:29

ya ölede işte, acaba diyorum bi gün böle bi araba alabilecek miyim??? yok hakan ya diyorum nerde....  sen kim 160 binliralık araba kim... babam bi araba almış işte 36 binlira ödeyecek 4 senede...

oofff offf çok okuyup, çok çalışıp kendini çok geliştirmek lazım.

gerçi sağolsun amcam yinede sıkışınca yardım eder de, ben nası büyük adam olup o kadar parayı arabaya verecem?
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti guvenxoca » 29 Ekm 2007, 00:31

[quote="hakanerdogan"]ya ölede işte, acaba diyorum bi gün böle bi araba alabilecek miyim??? yok hakan ya diyorum nerde....  sen kim 160 binliralık araba kim... babam bi araba almış işte 36 binlira ödeyecek 4 senede...

oofff offf çok okuyup, çok çalışıp kendini çok geliştirmek lazım.

gerçi sağolsun amcam yinede sıkışınca yardım eder de, ben nası büyük adam olup o kadar parayı arabaya verecem?
[/QUOTE]

hayırlısı kardeş,daha gençsin ,inşallah A8 lere binersin....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 29 Ekm 2007, 00:33

inşaallah, herkesin gönlüne göre olsun...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 29 Ekm 2007, 11:15

[quote="hakanerdogan"]inşaallah, herkesin gönlüne göre olsun...[/QUOTE]
o arabalar da 15 sene sonra 2. elde ucuz olacak alabiliriz.Smile
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti guvenxoca » 29 Ekm 2007, 11:24

15 seneyede kimbilir neler çıkar...
heralde auto pilotlu arabalar ,gece görüşlü,radarlı arabalar satın alacağız...

baksanıza adamlar şimdiden prototiplerde neler yapıyor,

honda arabanın içine robot koymuş canınız sıkılmasın diye..

guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 29 Ekm 2007, 22:49

ya senin favo kaç model bendede var ama filtre filan ötmüyo yada bilgisizliğimden bilmiyorum hoş gör bana yazarsan sevinirim iyi akşamlar
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti hakanerdogan » 29 Ekm 2007, 23:22

[quote="guvenxoca"]15 seneyede kimbilir neler çıkar...
heralde auto pilotlu arabalar ,gece görüşlü,radarlı arabalar satın alacağız...

baksanıza adamlar şimdiden prototiplerde neler yapıyor,

honda arabanın içine robot koymuş canınız sıkılmasın diye..

[/QUOTE]

çıkarda biz alamayız. 15 sene sonra şimdinin lüx olan araçlarını alırız biz. navigasyonlu, lcd ekranlı, multitronic vitesli, 230 beygir, dijital çift bölge klimalı arabaya anca seneler sonra bineriz, zenginlerde ona binedururken.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ahmetva » 29 Ekm 2007, 23:39

[/QUOTE]

altında audi var diye sol şeritte 90 la gidene yol vermeyene bende küfür ediyorum kusura bakma.. sağda araç yoksa sağdan giderim. hep soldan gitmemWink bursa istanbul yaptım bugün ne arabalar var altlarında tın tın sol şeritte gidiyorlar... selek yapıyorum sağa da geçmiyorlar Angry sağdan geçiyorum basıyorum küfürü...
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 29 Ekm 2007, 23:46

e doğru lafa ne diyeyim canım haklısınız.

düzde yol kapayıp, yokuştada ortalığı yarmak anlamsız.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti isaacx006 » 30 Ekm 2007, 11:55

[quote="Ha-kann"]

[/QUOTE]

kalıkışlarda favorit gerçekten çok ii.. kırmızı da yanıma bi beyaz şahin geldi.. egsoz çelik cant vs.. yanımda arabayı bağırtıyo.. yeşil yandı.. ikimizde aynı anda kalktık.. ben direk 1-2-3 hız 60 da.. adamı aynadan göremedim valla.. tabi 60 dan sonra çok da ii hızlanmıyo artık.. o yüzden kalkış arabası bence favorit.. uzun soluklu bi kapışma işine gelmez bizim arabanın:))
isaacx006
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir